Elektronikus napló

E-learning

KRESZ

Étkezés

Ki olvas minket

Oldalainkat 36 vendég böngészi
Címlap Diákoldal Versenyeredmények 2021-2022 versenyeredmények
PDF Nyomtatás E-mail

 

VERSENYEREDMÉNYEK

2021/2022

 
 
 
 
 
Aranytoll szépíró verseny:
 

1. évfolyam

I. Tar Dóra 1.a osztályos tanuló (Oroszné Tihanyi Márta tanítványa)

II. Nagy Bence Bertalan 1.a osztályos tanuló (Oroszné Tihanyi Márta tanítványa)

III. Kiss Máté 1.a osztályos tanuló (Oroszné Tihanyi Márta tanítványa)

Különdíjas: Gwiazdowski Hanna 1.b osztályos tanuló (Győrffy Márta tanítványa)

2. évfolyam

I. Dobos Diána Ildikó 2.a osztályos tanuló (Olsákné Kóczán Gabriella tanítványa)

II. Mészáros Luca 2.a osztályos tanuló (Olsákné Kóczán Gabriella tanítványa)

III. Debreczeni Lia 2.b osztályos tanuló (Tarr Piroska tanítványa)

Különdíjas: Szabó Lotti 2.c osztályos tanuló (Gulyás Szilvia tanítványa)

 

3. évfolyam

I. Döme Nóra 3.a osztályos tanuló (Nánási Attila tanítványa)

II. László Luca 3.a osztályos tanuló (Nánási Attila tanítványa)

III. Beszédes Barbara Emma3.a osztályos tanuló (Nánási Attila tanítványa)

                               Különdíjas: Juhász Janka 3.b osztályos tanuló (Matkócsik Andrea tanítványa)

4. évfolyam

I. Balla Viktória 4.b osztályos tanuló (Friesz Nóra tanítványa)

II. Szilvási Zsanett 4. b osztályos tanuló (Friesz Nóra tanítványa)

III. Szabó Adrienn 4.a osztályos tanuló (Síposné Vincze Andrea tanítványa)

                               Különdíjas: Szabó Vanda 4.a (Síposné Vincze Andrea tanítványa)

 
 
 
Jó tanuló, jó sportoló:
Tofán Regina, iskolánk 8.b osztályos tanulója elnyerte az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett " Magyarország jó tanulója, jó sportolója" címet. Múlt évben korosztályában országos versenyen 50 m gyorsúszásban 3. helyezést ért el. Kiváló sportteljesítménye mellett jeles tanulmányi eredménnyel is büszkélkedhet. Teljesítményéhez gratulálunk és sikeres középiskolai éveket kívánunk! 
A Szentesi Koszta József Általános Iskola közössége
 
 
 
 
 
K@H Vigyázz, Kész, Pénz!

Előkelő 6. helyen végzett a Szentesi Koszta József Általános Iskola 6.c osztályának Pénzleső csapata: Gajda Szabolcs, Orosz Péter, Ráduly Dénes, Szigeti Boglárka

Felkészítő: Szigetiné Mészáros Zsuzsanna

 
 
 
Cuire matematikaverseny:

Területi eredmények:

 

3. évfolyam:

1. helyezett: Lángi Nándor, felkészítő: Szabó-Hankó Judit

4. helyezett: Iván Nóra, felkészítő: Szabó-Hankó Judit

 

4. évfolyam:

2. helyezett és országos döntős: Mogyorósi Zalán, felkészítő: Seres Katalin

3. helyeztett: Gagov Borisz, felkészítő: Oltyán Gyula

4. helyezett: Héjja Albert, felkészítő: Seres Katalin

5. helyezett: Tar Gábor, felkészítő: Seres Katalin

 

5. évfolyam:

1. helyezett és országos döntős: Pakó Barnabás, felkészítő Lucza László

2. helyezett: Bozó Honorka, felkészítő Lucza László

3. helyezett: Szabó Nimród, felkészítő Lucza László

4. helyezett: Sárközi Ferenc, felkészítő Lucza László

6. helyezett: Gyenes Adél, felkészítő Lucza László

7. helyezett Hingl Zsombor, felkészítő: Lucza László

 

 

6. évfolyam:

1. helyezett és országos döntőbe jutott: Varga Péter, felkészítő Borbás Edit

3. helyezett: Héjja Norbert, felkészítő Borbás Edit

5. helyezett: Balogh Árpád Balázs, felkészítő Borbás Edit

 

7. évfolyam:

3. helyezett: Mészáros Milán, felkészítő Lucza László

7. helyezett: Deák Dániel, felkészítő Lucza László

8. helyezett: Lantos Léna, felkészítő Balogh Terézia

 

8. évfolyam:

2. helyezett: Nagy Zsuzsanna, felkészítő Balogh Terézia

4. helyezett: Mészáros Gergő, felkészítő Balogh Terézia

6. helyezett: Horváth Áron, felkészítő Balogh Terézia

7. helyezett: Gazsi Janka, felkészítő Balogh Terézia

8. helyezett: Deák Réka, felkészítő Balogh Terézia

9. Janó Gabriella: felkészítő Borbás Edit

10. Bozó Bíborka: felkészítő Lucza László

 

Az országos döntőbe meghatározott elvek szerint, teljesítményt figyelembe véve juthatnak a versenyzők.

A 2021/2022-as tanévben az országos döntő Szolnokon került megrendezésre, április 9-én.

Az országos döntő eredményei:

 

4. évfolyam:

10. helyezett: Mogyorósi Zalán, felkészítő Seres Katalin

 

5. évfolyam:

4. helyezett: Pakó Barnabás, felkészítő Lucza László

 

6. évfolyam:

1. helyezett és serlegtulajdonos: Varga Péter, felkészítő Borbás Edit

 

 

 

 

 
 
Jó tanuló, jó sportoló:
 
Varga Nóra, iskolánk 8.c osztályos tanulója elnyerte az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett "Magyarország jó tanulója, jó sportolója" címet. Korosztályában többszörös magyar vízilabda bajnok, Európa-bajnok és tagja a felnőtt női vízilabda csapatnak is. Kiváló sportteljesítménye mellett jeles tanulmányi eredménnyel is büszkélkedhet. Teljesítményéhez gratulálunk és sikeres középiskolai éveket kívánunk! 
A Szentesi Koszta József Általános Iskola közössége
 
 
 
 
 
 
Kalmár matematikaverseny:
 
Iskolánk megyei döntős eredményei
5. évfolyam: 
10. hely: Pakó Barnabás, felkészítő tanár: Lucza László
11. hely: Bozó Honorka, felkészítő tanár: Lucza László
6. évfolyam: 
11. hely: Héjja Norbert Imre, felkészítő tanár: Borbás Edit
7. évfolyam:
5. hely: Giczi Dániel, felkészítő tanár: Lucza László
8. évfolyam:
3. hely: Horváth Áron, felkészítő tanár: Balogh Terézia
4. hely: Gazsi Janka, felkészítő tanár: Balogh Terézia
5. hely holtversenyben: Bozó Bíborka Anna, felkészítő tanár: Lucza László és Deák Réka, felkészítő tanár: Balogh Terézia.
 
 
 
 
Koszta-festőverseny:
 
 

 A következő eredmények születtek:

1. korcsoport (1-2. osztály)

I. Sipka Flóra  /Szentesi Lajtha László AMI Fábiánsebestyéni Tagiskolája ,Felkészítő tanár: Hercz Szilvia/

II. KIss Máté  /Szentesi Koszta József Ált.Isk. Felkészítő tanár: Vass Renáta/

III. Chebieb Sarah Suzanne /Szent Erzsébet Katolikus Ált.Isk. Felkészítő tanár :Ráczné Miskolczi Erzsébet/

Különdíj: Nédó István  /Szent Erzsébet Katolikus Ált.Isk. Felkészítő tanár: Ráczné Miskolczi Erzsébet/

2. korcsoport (3-4.osztály)

I.Dóczi Lilla Dóra  /Szentesi Koszta József Ált.Isk. Felkészítő tanár: Oltyán Gyula/

II. Csáki Zita /Szentesi Koszta József Ált.Isk. Felkészítő tanár: Oltyán Gyula/

III. Kollár Zsófia  /Szentesi Lajtha László AMI Fábiánsebestyéni Tagiskolája, Felkészítő tanár: Hercz Szilvia/

Különdíj: Nagy Tamara /Szentesi Lajtha László AMI Fábiánsebestyéni Tagiskolája, Felkészítő tanár: Hercz Szilvia/

3. korcsoport (5-6.osztály)

I. Bozó Honorka /Szentesi Koszta József Ált.Isk. Felkészítő tanár: Kollát Edit/

II. Fekete Laura /szentesi Lajtha László AMI Fábiánsebestyéni Tagiskolája, Felkészítő tanár: Hercz Szilvia/

III. Bartha LÍvia /Szentesi Koszta József Ált.Isk. Felkészítő tanár: Kollát Edit/

Különdíj: Nagy Laura /Szentesi Koszta József Ált.Isk .Felkészítő tanár: Kollát Edit/

4. korcsoport (7-8.osztály)

I.  Gyerkó  Anna  /Szentesi Koszta József Ált.Isk. Felkészítő tanár: Kollát Edit /

II. Szabó  Andor /Szentesi Lajtha László AMI Fábiánsebestyéni Tagiskolája, Felkészítő tanár: Hercz Szilvia/

III. Pataki Jázmin /Arany János Ált.Isk. Felkészítő tanár: Hercz Szilvia/

Különdíj: Olasz Véda/Szentesi Koszta József Ált.Isk. Felkészítő tanár: Kollát Edit/

 
 
 
Curie Kémiaverseny területi döntő:

Eredményeink:

7. évfolyam:

1. helyezett: Giczi Dániel, 2. helyezett: Mészáros Milán, 4. helyezett: Deák Dániel,  5. helyezett: Zhar Zigian, 7. helyezett: Udvarhelyi Levente. Valamennyi diák felkészítő tanára: Balogh Terézia

8. évfolyam:

1. helyezett és országos döntős Nagy Zsuzsanna. Felkészítő tanárok: Kondorosi Krisztina és Balogh Terézia

 
 
 
 
 
Kazinczy szépkiejtési-szépolvasási verseny:
A következő eredmények születtek:
3. évfolyamon:  1. helyezett: Tihanyi Gergő
                         2. helyezett: Döme Nóra
                         3. helyezett: Széll Kamilla
4. évfolyamon megosztott első helyezést értek el a gyerekek:
1. helyezett: Dóczi Dóra, Szabó Vanda
2. helyezett: Michailovits Patrik
 
 
 
 
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő:

A csapat tagjai:

Kuti Nóra, Mogyorósi Zalán és Tar Gábor 4. b osztályos tanulók.

Felkészítő tanító: Seres Katalin

 
 
 
 
Petőfi szavalóverseny:

1-2.osztályos korcsoport:

 

1. Czakó Lizi (2.b)

 

2. Szabó Lotti (2.c)

 

3. Hegedűs Dániel (2.a)

 

3-4. osztályos korcsoport:

 

1. Lucz Léna (4.b)

 

2. Szilágyi Sándor Áron (3.a)

 

3. Varga Zorka (3.b)

 

Különdíj: Torday Zétény (4.a)

 
 
 
KRESZ verseny:
Az alábbi eredmények születtek:
Csapat:
1. Deák Ferenc Általános Iskola (Héjja Nándor, Keresztes Dávid, Rónyai
Laura, Dallos-Szilágyi Dóra)
2. Deák Ferenc Általános Iskola (Bakró István Márk, Bölcskei-Molnár
Dániel, Szécsényi Nóra, Mizsei Kata Flóra)
3. Deák Ferenc Általános Iskola (Gáspár Bercel, Laczkó Zsombor,
Finota Réka, Bakai Nóra)
Egyéni
Fiú:
1. Bakró István Márk (Deák Ferenc Általános Iskola)
2. Ágoston Nándor (Szentesi Koszta József Általános Iskola)
3. Gáspár Bercel (Deák Ferenc Általános Iskola)
 Lány:
1. Huszka Panna (Deák Ferenc Általános Iskola)
2. Mizsei Kata Flóra (Deák Ferenc Általános Iskola)
3. Rónyai Laura (Deák Ferenc Általános Iskola)
 
 
 
Iskolai helyesírási versenyek:

Díjazott tanulók:

2.évfolyam

1. Irsai Bence (felkészítője: Tarr Piroska)

2.Ambrus Szófia (felkészítője: Gulyás Szilvia)

3. Török Viktória (felkészítője: Gulyás Szilvia)

 

3.évfolyam

1. Iván Nóra Krisztina (felkészítője: Matkócsik Andrea)

2. Szabó Dorina Kata (felkészítője: Matkócsik Andrea)

2. Széll Kamilla (felkészítője: Matkócsik Andrea)

2. Varga Zorka (felkészítője: Matkócsik Andrea)

3. Keller Nóra (felkészítője: Matkócsik Andrea)

 

4.évfolyam

1. Tar Gábor (felkészítője: Friesz Nóra)

1. László Zalán Olivér (felkészítője: Siposné Vincze Andrea)

2. Antalfi Dávid (felkészítője: Siposné Vincze Andrea)

3. Szabó Vanda (felkészítője: Siposné Vincze Andrea)

 

 
 
 
Országos Fitkid Dance A-B Bajnokság:
Held Nikoletta 5. c osztály: egyéni 6. helyezés, csapatban 5. helyezés
 
 
 
Zrínyi matematikaverseny:
 
Diákjaink az alábbi szép eredményeket érték el:
Megyei eredményeink:
2. osztályosok:
15. hely Török Viktória
Felkészítő tanító: Héjja Norbert
 
4. osztályosok:
1. hely: Tar Gábor (Országos döntős)
7. hely: Mogyorósi Zalán
Felkészítő tanító: Seres Katalin
 
5. osztályosok:
5. hely: Pakó Barnabás (Országos döntős)
Felkészítő tanár: Lucza László
 
6. osztályosok:
2. hely: Varga Péter (Országos döntős)
Felkészítő tanár: Borbás Edit
 
Csapatverseny:
4. osztályosok:
1. hely: László Zalán, Mogyorósi Zalán, Tar Gábor
Felkészítő tanítók: Oltyán Gyula, Seres Katalin
 
A versenyen díjazták a legeredményesebb felkészítőket is.
Intézményünkből Borbás Edit és Seres Katalin kaptak elismerést.
 
 
 
Mezei futóbajnokság országos döntő:

  Szűcs Botond

·         Dékány Bence

·         Malkócs Dávid

·         Szemenyei Zétény

 

·         Szénászki Hanna

·         Varga Anna

·         Török Maja

·         Lantos Nóri

 
 
Labdarúgás Diákolimpia:
Malkócs Dávid, Héjja Albert, Szemenyei Zétény, Szűcs Botond, Antalfi Dávid, Bakos Kristóf, Fekete Nándor, Gagov Borisz, Bátaszéki Zétény, Polyák Norbert. 
 
 
 
 
Animációs verseny:

I.     korcsoport (3-5. osztály): mesék, történetek, legendák magyar történelmi személyek életéből

Arany minősítés:

·  A három kismalac és a farkas -Agócs Tímea, Fekete Réka, Sebők Csenge (Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola, fk.: Hercz Szilvia)

·     A kiskakas gyémánt félkrajcárja - Antal Zita, Nagy Tamara, Kapus Hanna (Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola, fk.:Hercz Szilvia)

Ezüst minősítés:

·     A kecskebak és a kos - Agócs Ágnes, Kollár Zsófia, Juhász Dzsenifer (Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola, fk.: Hercz Szilvia

Bronz minősítés:

·     Medúza - Bozó Honorka Hanna, Gazda Szonja (Szentesi Koszta József Általános Iskola fk.: Kolláth Edit, Geráné Révész Gabriella)

·    A Jézus születése - Darabos Dorka, Bartha Lívia (Szentesi Koszta József Általános Iskola, fk.: Kolláth Edit, Geráné Révész Gabriella)

II.   korcsoport (6-8. osztály): valamely tantárgyhoz kapcsolódó animáció vagy a tudománytörténetből, művészettörténetből vett anekdota megjelenítése.

Arany minősítés:

·  A kenyér útja - Fekete Laura, Hékédi Jázmin, Szabó Andor (Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola, fk: Hercz Szilvia, Kotvics Bence)

Ezüst minősítés:

·   Honfoglalás - Orosz Viktória, Dancsó Zsanett, Fehér Kitti Kira (Szentesi Deák Ferenc Általános Iskola fk.: Luczáné Kenyeres Mónika)

Bronz minősítés:

·   Betekintés a biológia világába - Malkócs Viola Hanna, Bartos Alícia, Szabó Krisztián László (Nagymágocsi Hunyadi János Általános Iskola, fk.: Virágos Zoltán)

 

III.             FreeStyle kategória (3-8. évfolyam): ide olyan műveket vártunk, amely animációk NEM az Imagine Logo programban készültek. Témakörök: mesék, történetek, legendák magyar történelmi személyek életéből. valamely tantárgyhoz kapcsolódó animáció vagy a tudománytörténetből, művészettörténetből vett anekdota megjelenítése.

Arany minősítés

·   A menedék című film ajánlása biológia órára - Horváth Zselyke, Nagy Dorina (Szentesi Koszta József Általános Iskola, fk.: Kolláth Edit. Lucza László)

Ezüst minősítés:

· Stílusok a festészetben - Molnár Emma, Nagy Zita (Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda, f.k. Papp Sándor)

 
 
 

2021/2022 I. félévének legszebb humán eredményeit szeretnénk megosztani az olvasókkal!

 

VERSENY

HELYEZETT TANULÓ

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Horváth Mihály Emlékverseny

Szövegértés

1. Gazsi Janka

Molnár Henriett

Horváth Mihály Emlékverseny

Szövegértés

5. Mácsai Juliána

Deim Aliz

Horváth Mihály Emlékverseny

Komplex humán műveltségi vetélkedő

1.   Beszédes Botond

2.   Mácsai Juliána

4.   Schwartz Réka

5.   Zhao Ziqian

 

Erdészné Kulman Mária

Horváth Mihály Emlékverseny

Német nyelv

1. Gyerkó Anna

4. Papp Maja

Kun Erzsébet Lídia

Horváth Mihály Emlékverseny

Angol nyelv

2. Janó Gabriella

 

5. Pataki Karina

 

Egedi Krisztina

 

5. Bozó Bíborka

Kovács Éva

 

6. Gazsi Janka

Tóthné Hlavács Mária

Népmesés rajz pályázat

3. Gazda Szonja

Kolláth Edit

Illusztrációs rajzpályázat

2. Gazda Szonja

Kolláth Edit

Karácsonyi asztal- rajzpályázat

3. Gazda Szonja

Kolláth Edit

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny –megyei döntő

5. évfolyam

5. hely

Kozák Regő

Lángi Adrienn

Szabó- Forrai Detre

Szabó Nimród

Tóthné Hlavács Mária

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny –megyei döntő

5. évfolyam

7. hely

Dósai- Molnár Zalán

Pakó Barnabás

Sárközi Ferenc

Tóthné Hlavács Mária

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny –megyei döntő

5. évfolyam

10. hely

Juhász Anett

Szénási Lilla

Török Adél

Varga Anna

Deim Aliz

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny –megyei döntő

5. évfolyam

13.

Bartha Lívia

Darabos Dorka

Gyenes Adél

Lantos Nóra

Tóthné Hlavács Mária

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny –megyei döntő

8. évfolyam

6. hely

Deák Réka

Labát Vivien

Orosz Petra

Deim Aliz

BJG -Humán Tanulmányi Verseny

ezüst fokozat

Bihari Dávid

Lipcsei Szabolcs

Ornyik Martin

Majoros Éva

BJG -Humán Tanulmányi Verseny

ezüst fokozat

8. o. csapat

Erdészné Kulman Mária

BJG -Humán Tanulmányi Verseny

arany fokozat

7. o. csapat

Erdészné Kulman Mária

Szép magyar beszéd versenyt

5-6 évfolyam

Darabos Dorka  5. a

Czibola Vivien      5. c     

 

Tóthné Hlavács Mária

Országos Lotz János helyesírási és szövegértési verseny országos döntő

Gyerkó Anna 7. b

Tóthné Hlavács Mária

Bendegúz NyelvÉsz verseny

megyei forduló

Gyenes Adél 5. a

Tóthné Hlavács Mária

 

Balogh Árpád 6. b

Deim Aliz

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
A területi Szép magyar beszéd versenyt idén februárban
iskolánk rendezte meg. 5-6 osztályos korcsoportban a
következő szép eredmények születtek.
I. hely Darabos Dorka 5. a osztályos tanuló
III. hely Czibola Vivien 5. c osztályos tanuló
Felkészítő tanáruk Tóthné Hlavács Mária tanárnő volt.
 
 
Az Országos Lotz János helyesírási és szövegértési verseny
országos döntőjét Bonyhádon rendezték meg március 19-én.
Gyerkó Anna 7. b osztályos tanuló 7. helyezést ért el,
felkészítő tanára Tóthné Hlavács Mária tanárnő volt.
 
 
A Bendegúz NyelvÉsz verseny megyei döntőjén
Gyenes Adél 5. a osztályos 5. helyezést ért el, Tóthné Hlavács
Mária tanárnő tanítványa.
Balogh Árpád 6. b osztályos tanuló 10. helyezést szerzett,
tanára Deim Aliz.

 

 

 

Meleg István kémiaverseny:

 

 

Helyezés: Nagy Zsuzsanna 9. helyezett a DÖNTŐN. Szaktanár: Kondorosi Krisztina, verseny felkészítő: Balogh Terézia

 

 

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny:

 
3-4. évfolyam:
4. helyezett és országos döntőbe jutott csapat: Kuti Nóra, Mogyorósi Zalán, Tar Gábor.
Felkészítő: Seres Katalin
5-6. évfolyam:
3. helyezett: Gál Andrea, Kegyes Dóra, Kovács Karina, 4. helyezett: Bogyó Benedek Ákos,
Pakó Barnabás, Sárközi Ferenc, 6. helyezett: Bihari Bálint, Gila Balázs, Héjja Norbert.
Valamennyi helyezett csapat felkészítője Szemerédi András.
7-8. évfolyam:
5. helyezett: Gyerkó Anna, Szegi Lilla. Felkészítő: Kondorosi Krisztina.

 

 

Varga Tamás matematikaverseny megyei forduló:

7. osztály:

4. Gyerkó Anna

5. Mészáros Milán

6. Papp Maja

 Felkészítő tanár: Lucza László

 

8. osztály:

2. Gazsi Janka

3. Deák Réka

6. Nagy Zsuzsanna

7. Mészáros Gergő

Felkészítő tanár: Balogh Terézia

 

 

Prezentációs verseny:

1. Mészáros Gergő (megosztott díj)
4. Bartha Csaba
Felkészítő tanár: Lucza László
 

 

 

Kazinczy Szépkiejtési Verseny:

 

 

5-6. évfolyam

Iskola

I. hely

Darabos Dorka

Szentesi Koszta József Általános Iskola

II. hely

Ginda Luca

Szent Erzsébet Kat. Ált. Isk.

III. hely

Czibola Vivien

Szentesi Koszta József Általános Iskola

 

 

 

7-8. évfolyam

Iskola

I. hely

Csikós Amanda

Szegvári Forray Máté Ált. Isk.

II. hely

Beke Lilla

HMG

III. hely

Tamási Ádám Attila

Szent Erzsébet Kat. Ált. Isk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Varga Tamás matematikaverseny 1. forduló:

 

7. évfolyam:

Gyerkó Anna
Mészáros Milán
Papp Maja


Felkészítő tanár: Lucza László

 

8. évfolyam:

Gazsi Janka
Deák Réka
Mészáros Bence
Nagy Zsuzsanna

 

 

Felkészítő tanár: Balogh Terézia

 

 

 

Megyei úszás Diákolimpia:

 

I.korcsoport (kcs.):

50 m-es leány mellúszás: MÉSZÁROS LUCA, II. hely

II.kcs.:

4x50 m-es fiú gyorsváltó: III. hely

A csapat tagjai:

Horváth Márk, Fűri Benett, Verrasztó Balázs, Dékány Bence

III.kcs.:

100 m-es leány gyorsúszás: MÁCSAI KINCSŐ, I. hely

100 m-es leány hátúszás: MÁCSAI KINCSŐ, III. hely

100 m-es leány mellúszás: ORMAI DORKA, II. hely

IV.kcs.:

100 m-es fiú gyorsúszás: DEÁK KÁLMÁN, III.hely

100 m-es leány mellúszás: VARGA NÓRA, II. hely

4x50 m-es leány gyorsváltó: II. hely

A csapat tagjai:VARGA NÓRA, KEREKES LILLA, VIDA SZONJA, SZŰCS HANNA

 

 

 

 

 

Úszás Diákolimpia körzeti forduló:

 

50 m gyors

     

I. korcsoport-fiú

 

I. korcsoport-lány

1. Halász Bence (Koszta)

 

1. Ugrai Alma (Deák)

2. Széll Zoltán Brian (Szent Erzsébet)

 

2. Mészáros Kincső (Kiss B.)

3. Kedem Natan (Koszta)

 

3. Orosz Norina Réka (Kiss B.)

     

II. korcsoport-fiú

 

II. korcsoport-lány

1. Nagy-Tarnóczi Endre (Deák)

 

1. Csomány Vivien (Deák)

2. Orosz Zalán (Koszta)

 

2. Krajsóczki Szofi (Koszta)

3. Komáromy Vilmos (Szent Erzsébet)

 

3. Tajnai Lilla (Szent Erzsébet)

 

50 m mell

 

 

 

I.korcsoport-fiú

I. korcsoport-lány

1. Halász Bence (Koszta)

1. Ugrai Alma (Deák)

2. Gyánti János (Deák)

2. Mészáros Luca (Koszta)

3. Hegedűs Balázs (Kiss B.)

3. Bugyi Gréta (Deák)

 

 

II. korcsoport-fiú

II. korcsoport-lány

1. Nagy-Tarnóczi Endre (Deák)

1. Csomány Vivien (Deák)

2. Rajos Dávid (Szent Erzsébet)

2. Bikádi Fruzsina (Koszta)

3. Vida Botond Attila (Szent Erzsébet)

3. Szaszkó Danka (Deák)

50 m hát

 

I. korcsoport-fiú

 

I. korcsoport-lány

 

1.Széll Zoltán Brian (Szent Erzsébet)

1. Bugyi Gréta (Deák)

 

2. Várdai Béla Boldizsár (Kiss B.)

2. Mészáros Kincső (Kiss B.)

 

3. Gyánti János (Deák)

3. Mészáros Luca (Koszta)

 

 

 

 

II. korcsoport-fiú

II. korcsoport-lány

 

1. Rajos Dávid (Szent Erzsébet)

1. Bikádi Fruzsina (Koszta)

 

2. Fűri Benett (Koszta)

2. Katona-Kiss Dóra (Kiss B.)

 

3. Dékány Bence (Koszta)

3. Baráth Enikő (Kiss B.)

 

           

 

4x50 m gyorsváltó

 

 

 

II.korcsoport-fiú

II.korcsoport-lány

1. SZENT ERZSÉBET

1. KOSZTA

2. KOSZTA "A" csapat

 

3. KOSZTA "B" csapat

 

 

100 m gyors

III. korcsoport-fiú

 

III. korcsoport-lány

1. Molnár Flórián (Koszta)

1. Mácsai Kincső (Koszta)

2. Bihari Bálint (Koszta)

2. Szabó Anna Dorka (Deák)

3. Vida-Szűcs Máté (Koszta)

3. Kovács Viktória (Koszta)

 

 

IV. korcsoport -fiú

IV. korcsoport- lány

1. Nagy Péter Tibor (Kiss B.)

1. Horváth Zsófia (HMG)

2. Agócs Botond (HMG)

2. Horváth Luca (HMG)

3. Deák Kálmán (Koszta)

3. Arató Lili (HMG)

 

 

V-VI. korcsoport-fiú

V-VI. korcsoport-lány

1. Kürti-Szabó Máté (HMG)

1. Bonca Vivien (HMG)

2. Csikós Gábor (HMG)

2. Bíró Borbála (HMG)

3. Bojtár Marcell (HMG)

3. -

 

 

 

100 m mell

III. korcsoport-fiú

 

III. korcsoport-lány

1. Hoffmann Hunor (Kiss B.)

1. Ormai Dorka (Koszta)

2. Inokai-Tóth Péter (Kiss B.)

2. Szénászky Hanna (Koszta)

3. Miklós Attila (Szent Erzsébet)

3. Nagy Laura (Koszta)

 

 

IV. korcsoport -fiú

IV. korcsoport-lány

1. Agócs Botond (HMG)

1. Varga Nóra (Koszta)

2. Olasz Gergő (Kiss B.)

2. Kovács Flóra (Szent Erzsébet)

3. Kiss-Rácz Bálint (HMG)

3. Vida Szonja (Koszta)

 

 

V-VI. korcsoport-fiú

V-VI. korcsoport-lány

1. Papp Pongrác (HMG)

1. Boldizsár Rebeka (HMG)

2. Agócs Vince (HMG)

2.-

3. Gila Péter (HMG)

3.-

 

 

100 m hát

III.korcsoport-fiú

 

III.korcsoport-lány

1. Fejes Csaba (Koszta)

1. Mácsai Kincső (Koszta)

2. Vida-Szűcs Máté (Koszta)

2. Sóti Anna (Szent Erzsébet)

3. Orosz Márton (Szent Erzsébet)

3. Kovács Viktória (Koszta)

 

 

IV. korcsoport-fiú

IV. korcsoport-lány

1. Nagy Péter (Kiss B.)

1. Szűcs Hanna (Koszta)

2. Tóth Vendel (Kiss B.)

2.-

3. Deák Kálmán (Koszta)

3.-

 

 

V-VI. korcsoport-fiú

V-VI. korcsoport-lány

1. Csikós Gábor (HMG)

1. Mácsai Kata (HMG)

2. Kürti-Szabó Máté (HMG)

2.-

3. Czirbus Olivér (HMG)

3.-

 

 

 

 

 

4x50 m gyorsváltó

III. korcsoport-fiú

 

III. korcsoport-lány

1. KOSZTA

1. KOSZTA

2. SZENT ERZSÉBET

 

 

 

IV. korcsoport-fiú

IV. korcsoport-lány

1. HMG

1. HMG

2. KOSZTA

2. KOSZTA

3. KISS B.

 

 

 

V-VI. korcsoport-fiú

V-VI. korcsoport-lány

1. HMG-"A" csapat

1. HMG

2. HMG-"B" csapat

 

 

 

 

Torna Diákolimpia megyei döntő:

 

Iskolánk versenyzőinek eredményei:

I. korcsoport „A” csapat 1. hely
Csapat tagjai:

Ambrus Szófia
Vincze Kincső
Czakó Molli
Czakó Liza
Pető Lina
Béni Kinga
Török Viktória
 
„B” csapat: 4. hely

Kovács Adél
Somogyi Laura
Túri Anna
Jenei Ajsa
Deák Edit

Egyéni:
Ambrus Szófia 1. hely
Vincze Kincső 2. hely
Czakó Liza 3. hely

II. korcsoport: 2 hely
Tagok:
Szabó Adrienn
Szabó Vanda
Gere Ágnes
Csernus-Turza Csillag
Konkoly Linett
Juhász Janka
Iván Nóra
Pakó Lilla

Egyéni:

Konkoly Linett 4. hely
Csernus-Turza Csillag 5. hely

Felkészítő: Oroszi Szilvia  

 

 

 

 

 
Pollák Antal Járási Informatika Verseny:
 
 
 

5. évfolyam

II.        Hingl Zsombor

VI.       Szabó Nimród

Mindkét tanuló felkészítő tanára Oroszi Szilvia volt.

 

 

6. évfolyam:


I.         Nagy Balázs

A tanulót Révész Gabriella készítette fel.

 

 

8. évfolyam:


I.         Török Marcell

II.        Mészáros Gergő

V.        Bartha Csaba

Mindhárom tanuló felkészítője Lucza László volt.

 
 
Magyar anyanyelvi csapatverseny:
 
Megyei 1. helyezett csapat 3.b osztály:
Varga Zorka, Iván Nóra, Molnár Nóra, Juhász Janka
Felkészítőjük: Matkócsik Andrea
 
 

 

Bolyai matematikaverseny:

Iskolánk csapatainak megyei döntős eredményei:

 

3. évfolyam:

 

7. hely:“Okos Mókusok”     

Beszédes Barbara

Kresz Lilien Nina

Máthé-Magyar Dominik

Szirbik Zsófia

Felkészítő tanító: Balog-Dezső Orsolya

 

 

4. évfolyam:

 

2. hely: “Pontos négyes” Díjazott csapat         

Héjja Albert Sándor

Malkócs Dávid

Mogyorósi Zalán

Tar Gábor

Felkészítő tanító: Seres Katalin

 

 

5. évfolyam:

14. hely:“Vágtázó matekosok”

Juhász Anett

Kovács Viktória

Szénási Lilla

Török Adél Zea

Felkészítő tanár: Lucza László

 

 

6. évfolyam:

14. hely: “Csakazújpest”     

Fejes Dávid

Gila Balázs

Bihari Bálint

Héjja Norbert

Felkészítő tanár: Borbás Edit

 

 

8. évfolyam:

4. hely: “Inferno    Díjazott csapat

Nagy Zsuzsanna

Deák Réka

Gazsi Janka

Rébeli-Szabó Edit

Felkészítő tanár: Balogh Terézia

 

5. hely“ATRIÓ” Díjazott csapat

Horváth Áron

Varga Nóra

Nánássy Péter

Nagy Adél

Felkészítő tanár: Balogh Terézia

 

 

Mesemondó verseny:

1-2. évfolyamon:

I.  Czakó Liza 2. b osztályos tanuló, Tarr Piroska tanítványa.

II. Szabó Lotti 2. c osztályos tanuló, Gulyás Szilvia tanítványa.

III. Bujtás Zsigmond 1. b osztályos tanuló, Győrffy Márta tanítványa.

 Különdíjas:Kovács- Hajnal Emma 1. c osztályos tanuló,Oroszné Tihanyi Márta tanítványa

3-4. évfolyamon:

I.   Szilágyi Sándor 3. a osztályos tanuló, Nánási Attila tanítványa.

II.  Kuti Nóra 4. b osztályos tanuló, Friesz Nóra tanítványa.

III. Finta Luca  4. a  osztályos tanuló, Siposné Vincze Andrea  tanítványa.

Különdíjas: Tamási Viktória 3.a osztályos tanuló, Nánási Attila tanítványa.

 

 

Horváth Mihály Emlékverseny:

 

Magyar nyelv és irodalom - Szövegértés:

8. osztály

1.Gazsi Janka

Felkészítő tanár: Molnár Henriett

 

5. Mácsai Juliána

Felkészítő tanár: Deim Aliz

 

 

„Szeretek gondolkodni” természettudományos vetélkedő

7. osztály

1.Deák Dániel

5. Mészáros Milán

 

8. osztály

2. Horváth Áron

6. Gazsi Janka

 

Felkészítő: természettudományi munkaközösség

 

 

Komplex humán műveltségi vetélkedő

6 - 8. évfolyam:

1.   Beszédes Botond

2.   Mácsai Juliána 

4.   Schwartz Réka

5.   Zhao Ziqian

 

Felkészítő: humán munkaközösség

 

 

Matematika

7. osztály

1. Mészáros Milán

3. Deák Dániel

4. Giczi Dániel

5. Insperger Ferenc

6. Gyerkó Anna

Felkészítő tanár: Lucza László

 

8. osztály:

1. Gazsi Janka

3.  Horváth Áron

4. Nagy Zsuzsanna

Felkészítő tanár: Balogh Terézia

 

 

Német nyelv

7. osztály: 

1. Gyerkó Anna

4. Papp Maja

 

Felkészítő tanár: Kun Erzsébet Lídia

 

8. osztály

2. Janó Gabriella

5. Pataki Karina 

 

Felkészítő tanár: Egedi Krisztina

 

 

Angol nyelv

 

8. osztály: 

        5. Bozó Bíborka 

Felkészítő tanár: Kovács Éva

 

6. Gazsi Janka

Felkészítő tanár: Tóthné Hlavács Mária

 

 

 

 

Kisiskolások közlekedési versenye:

 

Csapat:

 

1.    Szentesi Koszta József Általános Iskola (Kuti Nóra, Kovács Emili, Szűcs Konrád, Kollár Dominik)

2.    Szentesi Deák Ferenc Általános Iskola (Székely Dorina, Mihály Bella, Fekete Gábor, Székely Máté)

3.    Szentesi Deák Ferenc Általános Iskola (Olasz Réka, Boldizsár Petra, Justin Vid, Gál Noel)

 

Egyéni

Fiú:

1.    Kollár Dominik (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

2.    Székely Máté (Szentesi Deák Ferenc Általános Iskola)

3.    Fekete Gábor (Szentesi Deák Ferenc Általános Iskola)

 

 

 Lány:

1.    Kuti Nóra (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

2.    Kovács Emili (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

3.    Mihály Bella (Szentesi Deák Ferenc Általános Iskola)

 

 

Medve matematikaverseny:

Kisbocs kategóriában (5-6. osztály)

bronz minősítést értek el az alábbi csapatok.

    Hingl Zsombor, Szabó-Forrai Detre

    Bozó Honorka Hanna,    Gyenes Adél, Poszert Zalán

    Darabos Dorka, Kovács Viktória Judit, Lángi Adrienn

    Tóth Péter, Tajnai Balázs, Csatordai Lajos

 

Felkészítő tanár: Lucza László

 

Kismedve kategóriában (7-8. évfolyam)

ezüst minősítést értek el az alábbi csapatok:

Deák Réka, Nagy Zsuzsanna, Orosz Petra

Bozó Bíborka Anna, Labát Vivien, Mácsai Juliána

Czakó Nikolett, Rébeli Szabó Edit, Gazsi Janka

Giczi  Dániel, Gyerkó Anna, Szegi Lilla

 

bronz minősítést értek el az alábbi csapatok:

                Deák Kálmán, Beszédes Botond, Insperger Ferenc

    Kondor Szilárd, Nagy Gergő, Kotvics Milán

   Bölcskei-Molnár Szonja, Ginda Kamilla, Papp Maja

Felkészítő tanárok: Balogh Terézia, Lucza László.

 

5-6. évfolyam

Iskola

I. hely

Darabos Dorka

Szentesi Koszta József Általános Iskola

II. hely

Ginda Luca

Szent Erzsébet Kat. Ált. Isk.

III. hely

Czibola Vivien

Szentesi Koszta József Általános Iskola

 

 

7-8. évfolyam

Iskola

I. hely

Csikós Amanda

Szegvári Forray Máté Ált. Isk.

II. hely

Beke Lilla

HMG

III. hely

Tamási Ádám Attila

Szent Erzsébet Kat. Ált. Isk.

 

 

 

Adó 1%

Referenciák

 

 

 

 

Határtalanul!

Határtalanul! beszámoló



Csengetési rend

1.óra 7:45  - 8:30
2.óra 8:45  - 9:30
3.óra 9:40  - 10:25
4.óra 10:35 - 11:20
5.óra 11:30 - 12:15
6.óra 12:20 - 13:05

Ebédfizetés

2022. 07. 04.
7:00-13:00

Nyári szünet


Már csak
van hátra a nyári szünetből!

Fogadóóra

Intézményünkben a következő fogadóóra

??. ?. ?-án (?),

??:??-??:?? között lesz.


Copyright © 2012 Szentesi Koszta József Általános Iskola. Minden jog fenntartva!
Webdesign: Szeri Tamás, redei.hu, Joomla template