Elektronikus napló

E-learning

KRESZ

Étkezés

Ki olvas minket

Oldalainkat 25 vendég böngészi
Címlap Diákoldal Versenyeredmények 2018-2019 versenyeredmények
PDF Nyomtatás E-mail

VERSENYEREDMÉNYEK

2018/2019

 

Országos Diákolimpia atlétika döntő
 
II. kcs többpróba egyéni összetett: Deák Réka 6. helyezés
III. kcs többpróba egyéni összetett: Pásztor Joel Dániel 13. helyezés
4x100 m váltófutás: 16. hely (Gál Panka, Kovács Bianka, Szabó Vanessza, Dancsó Bernadett)
IV. kcs többpróba egéni összetett: Szabó Vanesza 9. helyezés

 

Országos Diákolimpia úszás

 

II. korcsoport 50m gyors:

6. hely: Tofán Regina

 

Fitkid sportág II. osztály csapat országos bajnokság

 

1. hely: Barna Adél és Kovács Bianka 8.b

 

Országos döntő Diákolimpia Szertorna verseny


II. korcsoportos csapata a 12. helyen végzett.
A csapat tagjai:
Lantos Nóra 2.a
Szabó Jázmin 3.a
Mácsai Kincső 3.c
Kovács-Lenkei Helga 4.a
Lantos Léna 4.a
Horpácsi Dóra 4.b

Megyei Diákolimpia Szeged Szertorna

 

I. kcs. 6. helyen végzett
II. kcs. 2. hely
Mácsai Kincső 3.c
Szabó Jázmin 3. a
Lantos Nóra 2.a
Horpácsi Dóra 4.b
Lantos Lána 4.a
Kovács-Lenkei Helga 4.a

 

Egyéni összetett:
3. hely: Kovács-Lenkei Helga
5. hely: Mácsai Kincső

 

Budapest Országos meghívásos Tornaverseny Bornemissza Kupa

I. korcsoport 1. hely:
Bartha Lívia 2. a
Bozó Honorka 2.a
Szabó Vanda 1.a
Konkoly Linett 1.a
Bikádi Fruzsina 1.a
Balla Viktória 1.b


II. korcsoport 5. hely

Egyéni összetett:

3. hely: Gyuricza Lulu 8. b

 

Diákolimpia Országos Elődöntő Kecskemét Szertorna

I.kcs. 9. hely
II. kcs. 3. hely
Mácsai Kincső 3.c
Szabó Jázmin 3. a
Lantos Nóra 2.a
Horpácsi Dóra 4.b
Lantos Lána 4.a
Kovács-Lenkei Helga 4.a

Egyéni összetett

3. hely: Kovács-Lenkei Helga 4.a

 

FitKid Országos Bajnokság Szentes Dance”B” és DanceShow

 

II. kcs 6. hely:
Gál Andrea 3.c
V. kcs 2. hely
Ödrög Adrienn 6.b

 

Bácsalmás Zsóka Kupa Meghívásos Tornaverseny

 

II. kcs. csapat 2. helyen végzett.
Horpácsi Dóra 4.b egyéni 3. hely
Lantos Nóra 2.a
Lantos Léna 4.a
Szabó Jázmin 3.a
Bartha Lívia 2.a

III-IV kcs. egyéni összetett:
1. hely: Gyuricza Lulu 8.b

Felkészítők: Oroszi Szilvia, Szabóné Borbás Edit, Vass Renáta

 

Megyei diákolimpia úszás

 

I. korcsoport, 50 m leány gyorsúszás:
4. hely: Varga Anna

I. korcsoport, 50 m leány mellúszás:
6. hely: Bartha Lívia

I. korcsoport, 50 m leány hátúszás:
4. hely: Ormai Dorka
6. hely: Varga Anna

II. korcsoport, 50 m fiú gyorsúszás:
6. hely: Czirok Csaba

II. korcsoport, 50 m leány gyorsúszás:
1. hely: Tofán Regina

II. korcsoport, 50 m leány mellúszás:
3. hely: Tofán Regina

II. korcsoport, 50 m fiú hátúszás:
4. hely: Tóth Vendel Csaba

II. korcsoport, 50 m leány hátúszás:
5. hely: Mácsai Kincső

II. korcsoport, 4x50 m fiú gyorsváltó:
4.hely: Bihari Bálint, Czirok Csaba, Kócsó Bence, Molnár Flórián

II. korcsoport, 4x50 m leány gyorsváltó:
1.hely: Mácsai Kincső, Pogány Kata Nóra, Tofán Regina, Vida Szonja Amanda

III. korcsoport - "B" kategória, 100 m leány gyorsúszás:
2. hely: Varga Nóra

III. korcsoport - "B" kategória, 100 m fiú mellúszás:
7. hely: Varga Ádám

III. korcsoport - "B" kategória, 100 m leány mellúszás:
2. hely: Varga Nóra
6. hely: Versegi Mimi

III. korcsoport - "B" kategória, 100 m fiú hátúszás:
3. hely: Fási Marcell Zoltán
5. hely: Fási Botond Bendegúz

III. korcsoport - "B" kategória, 100 m leány hátúszás:
4. hely: Héri Kinga

III. korcsoport - "B" kategória, 4x50 m fiú gyorsváltó:
4. hely: Agócs Botond László, Batka Bence, Fási Marcell Zoltán, Mácsai Krisztián László

III. korcsoport - "B" kategória, 4x50 m leány gyorsváltó:
1. hely: Boldizsár Rebeka, Héri Kinga, Nagy Adél, Varga Nóra

IV. korcsoport - "B" kategória, 100 m fiú gyorsúszás:
6.  hely: Czirbus Olivér

IV. korcsoport - "B" kategória, 100 m leány gyorsúszás:
1. hely: Mácsai Kata Gréta

IV. korcsoport - "B" kategória, 100 m fiú hátúszás:
3. hely: Ilovszky Sándor Máté

IV. korcsoport - "B" kategória, 4x50 m fiú gyorsváltó:
4.hely: Czirbus Olivér, Molnár Barnabás, Pásztor Zalán, Szöllősi Zete

 

Jedlik Ányos Fizikaverseny Országos döntő

 

 

5. hely: Németh Henriett

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny országos döntő

 

8. hely: Urbancsok Kristóf

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

Aranytoll

 

Az 1. osztályosok közül:
I. hely: Csáki Nóra 1.a
II. hely: Bikádi Fruzsina 1.a
III. hely: Fekete Lara 1.b
Különdíjas: Tar Gábor 1.b

A 2. osztályosok közül:
I. hely: Török Adél 2.b
II. hely: Juhász Anett 2.b
III. hely: Bartha Lívia 2.a
Különdíjas: Darabos Dorka 2.a

 

A 3. osztályosok közül:
I. hely: Vincze Réka 3.c
II. hely: Orosz Dóra 3.b
III. hely: Pengő Netti 3.a
Különdíjas: Nemcsényi Veronika 3.c

A 4. osztályosok közül:
I. hely: Hobot Emma 4.a
II. hely: Kozák Csenge 4.b
III. hely: Szűcs Hanna 4.b
Különdíjas: Gyerkó Anna 4.b

 

Megyei Diákolimpia atlétika

 

IV. korcsoport leány egyéni:                                                  
1. hely: Szabó Vanessza
2. hely: Kovács Helga

IV. korcsoport leány csapat:
1. hely: Kovács Helga, Szabó Vanessza, Gál Panka, Dancsó Bernadett, Kovács Bianka, Hobot Anna

II. korcsoport leány egyéni:
1. hely: Deák Réka
12. hely: Mácsai Kincső
14. hely: Kovács Anna

II. korcsoport leány csapat:
1. hely: Deák Réka, Kovács Anna, Hobot Emma, Mácsai Kincső, Szöllősi Zille, Horpácsi Dóra

Kislabdahajítás leány:
4. hely: Lénárt Réka

III. korcsoport 60 m fiú:
5. hely: Pásztor Joel Dániel

IV. korcsoport 300 m leány:
1. hely: Gál Panka Amália

1500 m leány:
9. hely: Tényi Réka

4x100 m váltófutás leány:
1. hely:  Gál Panka Amália, Kovács Bianka Fanni, Szabó Vanessza, Kovács Helga

Távolugrás leány:
2. hely: Szabó Vanessza
3. hely: Dancsó Bernadett Erika

Kislabdahajítás leány:
1. hely: Kovács Helga

IV. korcsoport 300 m fiú:
4. hely: Locskai Zsolt
5. hely: Mátéfi Endre

Súlylökés (4 kg) fiú
6. hely: Rácz Balázs Árpád

 

A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei forduló

5. osztály:    

7. helyezett: Molnár Mónika

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva


6. osztály:    

6. helyezett: Orosz Attila
7. helyezett: Gortva Levente
8. helyezett: Vida Natasa, Kovács Marcell és Sörös Lara

Felkészítőjük: Sántháné Deim Alíz
 

7. osztály:    

1. helyezett: Vajda Csaba
2. helyezett: Lénárt Lotti

3. helyezett: Sztanó Máté

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária


8. osztály:    

5. helyezett: Urbancsok Kristóf

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária


Vajda Csaba 7. osztályos tanuló képviselte iskolánkat a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Kárpát-medencei döntőjében, ahol 100 pontból 94 pontot ért el, így 16 helyezést ért el. Gratulálunk a szép teljesítményhez.


A Bendegúz Nyelvész verseny országos döntő

Szabó Nelli 4. osztályos tanuló 16. helyezést ért el, felkészítője: Matkócsik Andrea
Kovács Helga 7. osztályos tanuló 3. helyezett lett,
Urbancsok Kristóf 8. osztályos tanuló pedig 8. helyezett lett, felkészítőjük: Tóthné Hlavács Mária.


A Petőfi-szavalóverseny területi döntő

Mácsai Juliána 5. b osztályos tanuló 2. helyezést ért el. Felkészítője: Sántháné Deim Alíz tanárnő.
Bubori Arabella 8. a osztályos tanuló szintén 2. helyezést ért el. Felkészítői: Majoros Éva és Csorba Ildikó tanárnők.

 

Mesemondó és mesefelolvasó verseny

A mesefelolvasó versenyen 2. helyezést ért el Kovács Anna, 3. helyezést ért el Duka Bernadett, mindketten 5. c osztályos tanulók, felkészítőjük: Tóthné Hlavács Mária.

 

 

Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny

 

5. hely: Németh Henriett

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

Országos Atlétika Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság

 

6. hely: Dancsó Bernadett, Sipos Endre, Mácsai Kata, Mátéfi Endre, Túri Barnabás, Locskai Zsolt, Kovács Helga, Pásztor Joel, Szabó Vanessza, Gál Panka

 

Curie Környezetvédelmi országos döntő

 

3-4. évfolyam:

2. hely: Gyerkó Anna, Szabó Nelli Eszter, Szegi Lilla Laura

Felkészítő: Csenkiné Miczki Ildikó

8.hely: Insperger Ferenc, Beszédes Botond, Deák Kálmán

Felkészítő: Nánási Attila

 

5-6. évfolyam:

2. hely: Deák Réka, Labát Vivien, Mészáros Gergő

Felkészítő: Janiga Lászlóné

 

Bor Pál Fizikaverseny döntő

 

3. hely: Sántha Ádám

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

2. osztályos megyei matematika verseny

 

19. hely: Szabó Nimród

Felkészítő: Vass Renáta

14. hely: Nagygyörgy Ádám

Felkészítő: Vass Renáta

20. hely: Dósai-Molnár Zalán

Felkészítő: Csenkiné Miczki Ildikó

27. hely: Sárközi Ferenc

Felkészítő: Csenkiné Miczki Ildikó

 

2. osztályos városi matematika verseny

 

1. hely: Szabó Nimród

Felkészítő: Vass Renáta

2. hely: Nagygyörgy Ádám

Felkészítő: Vass Renáta

3. hely: Dósai-Molnár Zalán

Felkészítő: Csenkiné Miczki Ildikó

4. hely: Sárközi Ferenc

Felkészítő: Csenkiné Miczki Ildikó

 

3. osztályosok megyei matematika versenye

 

3. hely: Varga Péter        

Felkészítő:Grecsóné Ambrus Edit
8. hely: Kegyes Dóra  

Felkészítő:Grecsóné Ambrus Edit

4.osztályos területi matematika verseny

 

2. hely: Gyerkó Anna

6. hely: Mészáros Milán

7. hely: Szegi Lilla, Giczi Dániel

Felkészítő: Szabó-Hankó Judit

 

Makkosházi Tagozatos Matematikaverseny megyei döntője

 

5. évfolyam:
4. helyezett (megosztva): Gazsi Janka, felkészítő: Balogh Terézia
5. helyezett: Horváth Áron, felkészítő: Balogh Terézia
7. helyezett (megosztva): Nagy Zsuzsanna: felkészítő: Balogh Terézia

7. évfolyam:
6. helyezett: Bakos István, felkészítő Szabóné Borbás Edit

 

Labdarúgó diákolimpia eredmények

 

Az I. korcsoportos fiúk a városi versenyen 3. helyezését érték el.
Csapat tagjai: Antalfi Dávid, Szűcs Botond, Sárréti Zsigmond, Dékány Bence, Tóth Márk Nándor, Majoros Barnabás, Nagygyörgy Ádám, Balogh Adrián, Nagy Noel.

A II. korcsoportos csapatunk a városi versenyen 1. helyezést ért el, majd a megyei elődöntőn 4. helyezést érték el, így megyében 8. helyen végeztek.
Csapat tagjai: Mészáros Milán, Szirbik Benedek, Rickert Dávid, Pozsár Hunor, Hatos-Szekander Vendel, Nánássy Péter, Kuli Bálint, Orosz Pénter, Deák Kálmán.

III. korcsoportos labdarúgó csapatunk a városi versenyt megnyerte. A megyei elődöntőn 4. helyen végeztek, összességében megyei 7. helyezettek lettek.

Csapat tagjai: Döme Brúnó, Vajda Csaba, Bíró Gergő, Ormai Zoltán, Qenaj Alban, Váradi Ferenc, Vincze Krisztián.

IV. korcsoportos fiúk, városit, megyei elődöntőt és a megyei döntőt veretlenül megnyerték, így idén már másodjára bejutottak az Országos Döntőbe, amit Egerben rendeznek meg 2019. június végén.
Csapat tagjai: Széll Zsombor, Vajda Csaba, Locskai Zsolt, Mátéfi Endre, Sipos Endre, Józsa Patrik, Rácz Balázs, Ambrus Marcell, Huszák Krisztián, Bíró Gergő.

 

Felkészítő: Szeri Tamás

 

Népdaléneklési verseny

 

Kiscsoportos kategória:

3.hely: Felföldi Luca,Mácsai Juliána, Mészáros Lili

Felkészítő: Molnár Henriett

 

3. osztályosok területi matematika versenye

 

3. hely: Varga Péter    Szentesi Koszta J. Ált. Isk.    

Felkészítő:Grecsóné Ambrus Edit
4. hely: Kegyes Dóra    Szentesi Koszta J. Ált. Isk.    

Felkészítő:Grecsóné Ambrus Edit

 

Megyei helyesírási verseny

 

2. évfolyam:

3. hely: Juhász Anett

Felkészítő:Kormosné Ágota

 

4.évfolyam:

2. hely: Szabó- Forrai Zselyke

Felkészítő:Matkócsik Andrea

 

Területi  helyesírási verseny

 

1. helyezett: Szabó-Forrai Zselyke felk.: Matkócsik Andrea
2.- 3. helyezett: Bölcskei- Molnár Szonja  felk.: Matkócsik Andrea
4. helyezett: Ornyik Martin felk.: Matkócsik Andrea
5. helyezett: Lipcsei Szabolcs  felk.: Matkócsik Andrea

 

Curie Kémiaverseny

 

7. évfolyam:
4. helyezett: Sántha Ádám, felkészítő Balogh Terézia
7. helyezett:Vajda Csaba, felkészítő Balogh Terézia
8. helyezett: Insperger László, felkészítő Balogh Terézia

8. évfolyam:
6. helyezett: Mészáros Bence, felkészítő Balogh Terézia

 

Kováts Levente emlékverseny

 

Csapat:
1.    Kovács Helga, Barna Adél, Sárközi Kornél, Molnár Barnabás

Egyéni
Fiú:

2.    Sárközi Kornél
3.    Molnár Barnabás

Lány:
2.    Barna Adél
3.    Kovács Helga

Legjobb tesztkitöltő: Molnár Barnabás
Legügyesebben közlekedő: Farkas Dávid

 

Koszta festőverseny 2019.

 

I. korcsoport:

1. Fekete Lara, Koszta József Ált.Isk. (Seres Katalin) 2. Tarr Fanni, Koszta József Ált.Isk. (Seres Katalin) 3. Bende Boróka, Koszta József Ált.Isk. (Seres Katalin)


III. kocsoport:

3. Labát Vivien, Koszta J. Ált. Isk. (Kolláth Edit) Különdíj: Mészáros Lili, Koszta J. Ált. Isk. (Kolláth Edit)

 

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny

 

3-4. évfolyam:
1. helyezett  és országos döntős: Gyerkó Anna, Szabó Nelli Eszter, Szegi Lilla Laura (felkészítő: Csenkiné Miczki Ildikó),
2. helyezett és országos döntős: Deák Kálmán, Beszédes Botond, Insperger Ferenc(felkészítő: Nánási Attila),
3. helyezett: Gál Andrea Nóra, Kegyes Dóra, Kovács Karina (felkészítő: Tarr Piroska),
4. helyezett megosztva: Balogh Árpád Balázs, Nagy Balázs, Pozsár Hunor (felkészítő:Slégerné Szalai Irén), Orosz Kata, Valkai Csenge, Winter Nóra (felkészítő: Slégerné Szalai Irén) és Bódi Levente, Győri Ádám, Szirbik Benedek (felkészítő: Nánási Attila),
5. helyezett: Orosz Máté, Kuli Bálint Balázs, Kiss Máté (felkészítő: Slégerné Szalai Irén) és Bihari Dávid, Giczi Dániel, Lipcsei Szabolcs (felkészítő: Csenkiné Miczki Ildikó),
6. helyezett: Czirok Benedek Csatordai Lajos, Szabó Balázs (felkészítő: Tarr Piroska).

5-6. évfolyamon a benevezett csapatok nagy létszáma miatt két körzetként működött a központunk.
1. helyezett és országos döntős: Deák Réka, Labát Vivien, Mészáros Gergő (felkészítő: Janiga Lászlóné),
2. helyezett: Hankó Endre, Ormai Zoltán, Sági Patrik (felkészítő: Kondorosi Krisztina) és  Takács Aletta,Sáfár Adél,Kovács Nikolett (felkészítő: Kondorosi Krisztina).
3. helyezett: Gortva Levente, Héri Dániel,Batka Bence (felkészítő: Kondorosi Krisztina),
4. helyezett: Csernus-Turza Csongor, Papós Alexandra, Lantos Noémi (felkészítő: Janiga Lászlóné) és MácsI Juliana,Vass Dóra, Török Marcell (felkészítő: Janiga Lászlóné),
5. helyezett: Mészáros Lili, Nagy Zsuzsanna, Bozó Bíborka (felkészítő: Janiga Lászlóné) és Czakó Nikolett, Gazsi Janka, Rébeli Szabó Edit (felkészítő: Janiga Lászlóné),
6. helyezett: Versegi Mimi, Albert Flóra,Rácz Boglárka (felkészítő: Kondorosi Krisztina) és Mák Armand,Bucsák Győző, Ludányi Lóránt (felkészítő: Kondorosi Krisztina).

7-8. évfolyam:

4. helyezett: Adorján Kende, Németh Henriett, Sántha Ádám (felkészítő: Kondorosi Krisztina).

 

Medve Szabadtéri Matekverseny

 

Kisbocs kategóriában (5-6. osztály) 22. helyezett (198 indulócsapat közül) és arany minősítést ért el a Kovács Nikolett, Sáfár Adél, Takács Aletta összetételű csapat.

 

Kismedve kategóriában (7-8 évfolyam) 6. helyezett lett és díjazott (110 induló csapat közül) arany minősítést szerezve a Bubor Panni, Fekete-Nagy Hanna, Insperger László összetételű csapat.
Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit, Lucza László.

 

Curie Matematika Verseny országos döntő

 

3. évfolyam
1. helyezett és a vándorserleg birtokosa: Varga Péter

Felkészítő tanító: Grecsóné Ambrus Edit
9. helyezett: Balogh Árpád Balázs

Felkészítő tanító: Slégerné Szalai Irén


5. évfolyam:
5. helyezett: Gazsi Janka

Felkészítő tanár: Balogh Terézia
8. helyezett: Horváth Áron

Felkészítő tanár: Balogh Terézia
9. helyezett: Deák Réka

Felkészítő tanár: Balogh Terézia
13. helyezett: Nagy Zsuzsanna

Felkészítő tanár: Balogh Terézia


7. évfolyam:
11. helyezett: Sántha Ádám

Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit
12. helyezett: Bakos István

Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit


8. évfolyam:
6. helyezett: Urbancsok Kristóf

Felkészítő tanár: Lucza László

 

Pollák Antal Járási Informatika Verseny az 5-6. évfolyamos diákok számára

 

5. évfolyam:
1.    helyezett: Bertók Bátor (fk. Lucza László))
2.    helyezett: Mészáros Gergő (fk. Lucza László)

6. évfolyam:
4.    helyezett: Csóri Zsombor (fk. Lucza László)
5.    helyezett: Batka Bence (fk. Geráné Révész Gabriella)

 

Megyei technika verseny

 


Helyezések csapatban
I .hely :  Dobos Jázmin, Szabó Zita, Vecseri Viktória

Felkészítő: Fekete Zoltán

 

Egyéniben:
I .hely:   Dobos Jázmin
III. hely:   Szabó Zita

Bendegúz nyelvész verseny megyei forduló

 

1. osztály:

3. helyezett: Tar Gábor Felk.: Friesz Nóra


2. osztály:

4. helyezett: Nagygyörgy Ádám
7. helyezett: Szabó Nimród Felk.: Oroszné Tihanyi Márta
7. helyezett: Varga Anna Felk: Kormos Ferencé


3. osztály: 

5. helyezett: Orosz Máté Felk.: Pappné Pintér Etelka
7. helyezett: Nemcsényi Veronika Felk.: Tarr Piroska
   

4. osztály: 

1. helyezett: Szabó Nelli
6. helyezett: Giczi Dániel Felk.: Matkócsik Andrea
   

5. osztály:

5. helyezett: Gazsi Janka Felk.: Dévayné Szabó Éva
   

6. osztály:

3. helyezett: Orosz Attila
5. helyezett: Takács Aletta
8. helyezett: Gortva Levente Felk.: Sántháné Deim Alíz
   

7. osztály:

1. helyezett: Kovács Helga
2. helyezett: Sántha Ádám
3. helyezett: Sztanó Máté Felk.: Tóthné Hlavács Mária
5. helyezett: Szabó Zita Felk.: Sántháné Deim Alíz
6. helyezett: Bálint Napsugár
8. helyezett: Németh Henrietta Felk.: Tóthné Hlavács Mária
   

8. osztály:

1. helyezett: Urbancsok Kristóf
4. helyezett: Szőrfi Anna
5. helyezett: Deák Petra Felk.: Tóthné Hlavács Mária

 

Lotz János helyesírási és szövegértési országos versenyen

 

4.osztályban:
ORSZÁGOS 1 helyezett lett Gyerkó Anna és Szabó-Forrai Zselyke
Felkészítőjük: Matkócsik Andrea


13.helyezett Hobot Emma
Felkészítője: Nánási Attila


7.osztályban:
4. helyezett lett Vajda Csaba
Lénárt Lotti Alexa 10.
Pádár Gábor 11
Orosz Abigél 16.
Felkészítőjük: Tóthné Hlavács Mária

 

XXX. ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY

 

Egyéni eredmények:
2. évfolyam

4. helyezett: Lángi Adrienn (Felkészítő tanító: Vass Renáta)
7. helyezett: Varga Anna (Felkészítő tanító: Csenkiné Miczki Ildikó)
12. helyezett: Juhász Anett (Felkészítő tanító: Csenkiné Miczki Ildikó)

3. évfolyam
15. helyezett: Orosz Máté (Felkészítő tanító: Slégerné Szalai Irén)

5. évfolyam
4. helyezett: Horváth Áron (Felkészítő tanár: Balogh Terézia)

Csapat eredmény:
2. évfolyam

1. helyezett: Juhász Anett, Lángi Adrienn, Varga Anna (Felkészítő tanítók: Csenkiné Miczki Ildikó és Vass Renáta)

5. évfolyam:
5. helyezett: Horváth Áron, Gazsi Janka, Nagy Zsuzsanna (Felkészítő tanár: Balogh Terézia)

6. évfolyam:
6. helyezett: Gotva Levente, Kovács Marcell, Vida Natasa (Felkészítő tanár: Lucza László)

7. évfolyam:
6. helyezett Sántha Ádám, Németh Henriett, Chomiak Viktor (Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit)

„Az iskola legeredményesebb diákja” kategória:
2. évfolyam: Lángi Adrienn (Felkészítő tanító: Vass Renáta)
5. évfolyam: Horváth Áron (Felkészítő tanár: Balogh Terézia)

 

XXIX. Varga Tamás Matematikaverseny megyei fordulója

 

7. évfolyam (32 indulóból)
4. helyezett: Sántha Ádám

Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit

 

8. évfolyam (26 indulóból)
7. helyezett: Urbancsok Kristóf

Felkészítő tanár: Lucza László

 

Megyei mezei futó verseny

 

1. hely Mácsai Kincső

Városi mezei futóverseny

 

Az 1. korcsoportos lányokból álló csapatunk 1. helyezett lett.

Egyéniben Varga Anna nyerte a versenyt.


Az 1. korcsoportos fiúk szintén szép futással 2-ok lettek.


2. korcsoport fiú:
 

Csapat:
1. Koszta József Általános Iskola (Tajnai Balázs, Bartha Csaba, Szabó Balázs, Kőteleki Rajmund, Mogyorósi Martin)
Egyéni:
1. Tajnai Balázs
2. Bartha Csaba

2. korcsoport lány:
Csapat:

1. Koszta József Általános Iskola (Mácsai Kincső, Deák Réka, Szabó Rebeka, Kovács Anna, Hobot Emma, Szabó Jázmin )
Egyéni:
1. Mácsai Kincső
2. Deák Réka
4. Kovács Anna

3. korcsoport fiú:
Csapat:

2. Koszta József Általános Iskola (Pásztor Joel, Batka Bence, Bíró Gergő, Nagy Gergő, Mácsai Krisztián)
Egyéni:
4.Pásztor Joel

3. korcsoport lány:
Csapat:

2. Koszta József Általános Iskola (Kovács Nikolett, Hajdú Hanna, Czakó Nikolett, Nagy Adél, Mészáros Lili)
Egyéni:
4. Kovács Nikolett

4. korcsoport fiú:
Csapat:

2. Koszta József Általános Iskola (Pásztor Zalán, Rakk Levente, Molnár Barnabás, Sipos Endre)
Egyéni:
2. Pásztor Zalán

4. korcsoport lány:
1. Koszta József Általános Iskola (Kovács Helga, Orosz Abigél (helyette megyein Gál Panka), Szalai Kamilla, Dancsó Bernadett, Tényi Réka)
Egyéni:
2. Kovács Helga
4. Orosz Abigél

 

"Énekeljünk, énekeljünk"

Szóló kategória külön díj:
Mácsai Juliána 5.b

Kiscsoportos kategória:
3.hely: Mészáros Lili, Felföldi Luca, Mácsai Juliána 5.b

Felkészítő: Molnár Henriett

Fizika versenyek

 

Jedlik Ányos fizikaverseny II. fordulóban vettünk részt ahonnan Országos döntőbe jutott Németh Henriett és Sántha Ádám.
Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

Öveges József Kárpát-medencei fizikaverseny I. fordulójából a II. fordulóba jutott Urbancsok Kristóf és Sántha Ádám, aki hetedikesként indult a nyolcadikosok versenyén.
Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

Kazinczy szépkiejtési verseny

 

3. évfolyamon továbbjutó diákjaink és felkészítő tanáraik:

I. hely: Varga Péter
Felkészítő: Tarr Piroska
II. hely: Horváth Ármin
Felkészítő: Tarr Piroska
III. hely: Valkai Csenge
Felkészítő: Pappné Pintér Etelka

4. évfolyamon továbbjutó diákjaink és felkészítő tanáraik:

I. hely: Szabó- Forrai Zselyke
Felkészítő: Matkócsik Andrea
II. hely: Ornyik Martin
Felkészítő: Martin Matkócsik Andrea
III. hely: Szabó Nelli Eszter
Felkészítő: Matkócsik Andrea

 

Curie Matematika Verseny területi fordulója

 

3. évfolyam
1. helyezett és országos döntős Varga Péter (Felkészítő tanító: Grecsóné Ambrus Edit)
2. helyezett és országos döntős Balogh Árpád (felkészítő tanító: Slégerné Szalai Irén)
2. Szabó Balázs (Felkészítő tanító: Grecsóné Ambrus Edit)
3. Gál Andrea (Felkészítő tanító: Grecsóné Ambrus Edit)
4. Szepesi Sándor Mór (felkészítő tanító: Fülöpné Deák Sára)
5. Kiss Máté (felkészítő tanító: Slégerné Szalai Irén)

4. évfolyam:
1. helyezett Hobot Emma (Felkészítő tanító Kasza Erika)
1. helyezett Mészáros Milán (Felkészítő tanító: Hankó –Szabó Judit)
3. helyezett Gyerkó Anna (Felkészítő tanító Hankó –Szabó Judit)
3. helyezett Bódi Levente (Felkészítő tanító: Kasza Erika)
5. helyezett Deák Dániel (Felkészítő tanító: Kasza Erika)

5. évfolyam:
1. helyezett és országos döntős Horváth Áron (Felkészítő tanár: Balogh Terézia)
2. helyezett és országos döntős Horváth Áron (Felkészítő tanár: Balogh Terézia)
4. helyezett és országos döntős Deák Réka (Felkészítő tanár: Balogh Terézia)
4. helyezett és országos döntős Nagy Zsuzsanna (Felkészítő tanár: Balogh Terézia)

6. évfolyam:
2. helyezett Takács Aletta (Felkészítő tanár: Lucza László)

7. évfolyam:
2. helyezett Sántha Ádám (Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit)
3. helyezett Bakos István (Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit)
5. helyezett Német Henriett (Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit)

8. évfolyam:
1. helyezett és országos döntős Urbancsok Kristóf (Felkészítő tanár: Lucza László)

 

Országos Diákolimpia Futsal

 

16. hely: Locskai Zsolt, Mátéfi Endre, Sipos Endre, Széll Zsombor, Döme Brúnó, Bíró Gergő, Vajda Csaba, Ormai Zoltán, Felföldi Zsombor, Pataki Péter

Felkészítő: Szeri Tamás

 

PETŐFI SZAVALÓVERSENY - TERÜLETI FORDULÓ

 

1-2. évfolyam:
1. helyezett lett - Kozák Regő - 2.a osztály tanulója

Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta

 

3-4. évfolyam:
 Különdíjas lett – Valkai Csenge – 3. b osztály tanulója

Felkészítő: Pappné Pintér Etelka

 

Szép magyar beszéd verseny

 

5-6. évfolyam:

1. hely: Herczeg Borbála

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz
2. hely Mészáros Lili

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva
3. Kovács Nikolett

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz


7-8. évfolyam:

1. hely: Urbancsok Kristóf
2. hely: Rácz Zoé Petra
3. hely: Kovács Helga

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

 

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

 

4. osztály:

1. hely: Gyerkó Anna
2. hely: Szabó- Forrai Zselyke

Felkészítő: Matkócsik Andrea
3. hely: Hobot Emma
4. hely: Szerdahelyi Luca

Felkészítő: Nánási Attila


7. osztály:

1. hely: Vajda Csaba
2. hely: Pádár Gábor
3. hely: Kovács Helga
4. hely: Pataki Róbert
5. hely: Lénárt Lotti


8. osztály:

1. hely: Bubor Panni
2. hely: Mikó Adél Janka
3. hely: Rácz Petra Zoé
4. hely: Fekete- Nagy Hanna
5. hely: Szőrfi Anna
6. hely: Őze Gergő
7. hely: Szalai Kamilla

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

 

5. osztály:

1. hely: Molnár Mónika

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva
2. hely: Pengő Fanni
3. hely: Orosz Petra

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz


6. osztály:

1. hely: Gortva Levente
2. hely: Vida Natasa
3. hely: Orosz Attila
4. hely: Kovács Marcell
5. hely: Sörös Lara

Felkészítőjük: Sántháné Deim Alíz


7. osztály:

1. hely: Vajda Csaba
2. hely: Lénárt Lotti
3. hely: Sztanó Csaba
4. hely: Kovács Helga
5. hely: Sántha Ádám

Felkészítőjük: Tóthné Hlavács Mária


8. osztály:

1. hely: Urbancsok Kristóf
2. hely: Musa Fanni
3. hely: Deák Petra

Felkészítőjük: Tóthné Hlavács Mária

 

Bolyai országos anyanyelvi verseny

 

A negyedikesek, Gyerkó Anna, Vida Szonja Amanda, Szabó-Forrai Zselyke, Szabó Nelli Eszter

Felkészítője Matkócsik Andrea


A hatodikosok, Vida Natasa, Sörös Lara, Ormai Zoltán és Orosz Attila

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

 

Robotszumó országos verseny

 

4.hely:

Insperger László, Rakk Levente, Insperger Ferenc

Felkészítő: Lucza László

 

Játékos német nyelvi vetélkedő

 

I. hely Fekete-Nagy Hanna 8.b, Szalai Kamilla 8.b, Megyaszai Andrea 8.a
Felkészítő: Egedi Krisztina


II. hely Sántha Ádám 7.c, Vajda Csaba 7.c, Németh Henriett 7.c
Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

Szépkiejtési verseny német nyelvből

 

8. évfolyamon:
I. hely: Felföldi Zsombor 8.b osztály
Felkészítő: Egedi Krisztina


7. évfolyamon:
I. hely Sántha Ádám 7.c osztály
Felkészítő: Dévayné Szabó Éva


6. évfolyamon:
I. hely Vida Jázmin Natasa 6.b osztály
Felkészítő: Dévayné Szabó Éva
II. hely Ormai Zoltán 6. b osztály
Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

Műfordítói verseny

 

8. osztályban
I. hely:   Urbancsok Kristóf 8. a- angolból magántanuló
Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária
III. hely: Atkári Áron 8.c
Felkészítő: Kovács Éva


7. osztályban
II. hely: Pataki Róbert 7.a
Felkészítő: Egedi Krisztina

 

Játékos rejtvényfejtő verseny angol nyelvből

 

1.hely:
Albert Flóra 6.a
Boga - Busi Milán 6.a
Kovács Nikolett 6.c
Papós Krisztina 6.c
Rácz Viktória 6.c

 

Pollák Antal Járási Informatika Verseny

 

7. évfolyam:
1.    helyezett: Insperger László
2.    helyezett: Szabó Bence

 

8. évfolyam:
1.    helyezett: Urbancsok Kristóf

 

Felsős matematikaverseny

 

5. évfolyam
1. hely: Gazsi Janka

felkészítő: Balogh Terézia)
3. hely: Horváth Áron

felkészítő: Balogh Terézia)

 

6. évfolyam
1. hely: Takács Aletta

felkészítő: Lucza László)
2. hely: Sáfár Adél

felkészítő: Lucza László)

7. évfolyam
2. hely: Németh Henriett

felkészítő: Szabóné Borbás Edit)

8. évfolyam
1. hely: Bubor Panna

felkészítő: Lucza László)
2. hely: Mészáros Bence

felkészítő: Lucza László)

 

Animációs verseny

 

I.    korcsoport (3-4. osztály): mesék
1.    helyezett Az égig érő paszuly - Gyerkó Anna, Kozák Csenge, Szegi Lilla (Szentesi Koszta József Általános Iskola)
3.    helyezett Emoji pop - Szabó-Forrai Zselyke, Bölcskei-Molnár Szonja, Szabó Nelli (Szentesi Koszta József Általános Iskola)


II.    korcsoport (5-6. osztály): történetek, legendák magyar történelmi személyek életéből.
2.    helyezett A fehér ló mondája - Bozó Anna, Kovács Nikolett, Bölcskei-Molnár Zsanett (Szentesi Koszta József Általános Iskola)
3.    helyezett Lehel kürtje - Rácz Boglárka, Bubor Sári, Albert Flóra (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 

4. osztály
1.
hely: országos döntős a Magyarászok csapata
Csapattagok: Gyerkó Anna, Szabó- Forrai Zselyke, Szabó Nelli Eszter,  Vida Szonja Amanda
Felkészítő: Matkócsik Andrea

5. osztály:
2. hely: a Répetvi csapata
Csapattagok: Deák Réka, Labát Vivien, Orosz Petra
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

7. hely:  a 4 Nyelvelő csapata
Csapattagok: Czakó Nikolett, Gazsi Janka, Mészáros Lili, Molnár Mónika
Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

6. osztály:
1. hely: országos döntős: az Okos és a többiek csapata
Csapattagok: Ormai Zoltán, Orosz Attila, Sörös Lara, Vida Natasa
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

3. hely: a Magyarosok csapata
Boga- Busi Milán, Csóri Zsombor, Kovács Marcell, Ludányi Lóránt
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

8. hely: az Agymanók csapata
Csapattagok: Gortva Levente, Kertész Abigél, Ördög Adrienn, Tedás Csenge
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

7. osztály:
6. hely: a Struccok csapata
Csapattagok: Orosz Abigél, Kocsárdi Ádám, Kovács Helga, Pádár Gábor

7. hely: a Három j és egy ly csapata
Csapattagok: Adorján Kende, Hossó Hanna, Németh Henriett, Szabó Fruzsina

8. hely:  a Várj, mindjárt mondom! csapata
Csapattagok: Bozóki Csenge, Sántha Ádám, Sztanó Máté, Vajda Csaba
Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

8. osztály
3. hely: a Kapzsi Csirkék csapata
Csapatagok: Deák Petra, Gyuricza Kinga Zoé, Szőrfi Anna
Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

 

Iskolai mesemondó verseny

 

1-2. évfolyam
1. hely: Kuti Nóra 1.b
Felkészítő: Friesz Nóra
2. hely: Varga Anna 2.b
Felkészítő: Kormos Ferencné
3. hely: Kozák Regő 2.a
Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta

3-4. évfolyam
1. hely: Valkai Csenge
Felkészítő: Pappné Pintér Etelka
2. hely: Beszédes Botond 4.a
Felkészítő: Nánási Attila
3. hely: Nagy Laura 3.c
Felkészítő: Tarr Piroska

 

HMG verseny

 

Magyar nyelv és irodalom - Szövegértés
8. osztály
1. Urbancsok Kristóf
2. Szőrfi Anna
3. Kovács Petra
4. Pogány Péter 
(A tanulókat Tóthné Hlavács Mária készítette fel.)

Szeretek gondolkodni!
7. osztály
1. Sántha Ádám
5. Vajda Csaba
6. Pádár Gábor

8. osztály
2. Urbancsok Kristóf
6. Mészáros Bence
(A tanulókat a természettudományi munkaközösség készítette fel.)

Komplex humán műveltségi vetélkedő
7-8. évfolyam:
1.    Németh Henriett
2.    Pádár Gábor
3.    Vajda Csaba
(A tanulókat Tóthné Hlavács Mária készítette fel.)

Matematika
7. osztály:
1. Insperger László
2. Németh Henriett
3. Adorján Kende
4. Sántha Ádám
(A tanulókat Szabóné Borbás Edit készítette fel.)


8. osztály:
1. Urbancsok Kristóf
3. Mészáros Bence
4. Bubor Panni
5. Atkári Áron
6. Mikó Adél Janka
(A tanulókat Lucza László készítette fel.)

Német nyelv
7. osztály
3. Dobos Jázmin
5. Sántha Ádám
6. Németh Henriett
(A tanulókat Dévayné Szabó Éva készítette fel.)


8. osztály
1. Urbancsok Kristóf
2. Fekete-Nagy Hanna
2. Mészáros Bence
5. Mikó Adél
(A tanulókat Egedi Krisztina készítette fel.)

Angol nyelv
7. osztály
6. Pataki Róbert (felk.: Egedi Krisztina)

8. osztály
4. Urbancsok Kristóf  (felk. Tóthné Hlavács Mária)
5. Bubor Panni (felk. Kovács Ágnes)

Tudományos akadályverseny
1. helyezett 7.c osztály csapata:

Németh Henriett, Sántha Ádám, Vajda Csaba

(felk. Erdészné Kulman Mária)

 

Bolyai matematika csapatverseny megyei fordulója

 

3. évfolyam:
13. hely „Agybanjók” – Balogh Árpád Balázs, Rickert Dávid, Orosz Dóra, Orosz Máté.

Felkészítő tanító: Slégerné Szalai Irén

4. évfolyam:
18. hely: „Hupikék fürtikék” – Bölcskei-Molnár Szonja, Gyerkó Anna, Szabó Nelli, Szegi Lilla.

Felkészítő tanító: Szabó-Hankó Judit

5. évfolyam:
17. hely „Számkirályok” – Agócs Botond, Horváth Áron, Király Levente, Nagy Gergő. 

Felkészítő tanár: Balogh Terézia

6. évfolyam:
6. hely: „TavalyiKos” – Ágoston Bence, Bálint Zétény, Csóri Zsombor, Kovács Marcell
7. hely: „Észbontók” –  Boldizsár Rebeka, Kovács Nikolett, Sáfár Adél, Takács Aletta
16. hely „DreamTeam” – Ludányi Lóránt, Ormai Zoltán, Orosz Attila, Sági Patrik
17.  hely „(N)Agymenők” –  Gortva Levente, Kertész Abigél, Sörös Lara, Vida Natasa
A hatodik évfolyam felkészítője: Lucza László

7. évfolyam:
9. hely „Hatványbanditák” –  Bakos István, Chomiak Viktor, Szabó Zita.

Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit

8. évfolyam:
8. hely:  „Karóra fel!”  –   Lengyel Zsombor, Mészáros Bence, Urbancsok Kristóf.
9. hely „RiCsajok”    –  Döme Dorka, Hobot Anna, Mácsai Kata, Megyaszai Andrea
A nyolcadik évfolyam felkészítője: Lucza László

 

Országos duatlon verseny

 

Országos 5. helyezést ért el a 3. korcsoportos fiú csapat:

Batka Bence, Pásztor Joel, Fási Botond, Vincze Krisztián.


Az országos versenyen eredményesen szerepeltek még:
3.korcsoportos lányok: Janó Gabriella, Hajdú Hanna, Mészáros Lili, Király Kitti
4. korcsoportos fiúk: Rakk Levente, Lakatos Marcell, Pásztor Zalán

Felkészítő: Vidovics Zoltán

 

Kisiskolások közlekedési versenye

 

Egyéni
Fiú:


2. hely: Mészáros Milán

Legszabályosabban közlekedő: Mészáros Milán

Megyei duatlon verseny

 

Legjobbjaink egyéniben:
Batka Bence 1. helyezés
Tényi Réka 1. helyezés
Fási Botond 3. helyezés
Túri Barnabás 2. helyezés
Rakk Levente 3. helyezés
Hajdú Hanna 3. helyezés


A 3. korcsoportos lány csapatunk ( Janó Gabi, Mészáros Lili és Hajdú Hanna ) az első helyet szerezte meg!

Felkészítő: Vidovics Zoltán

 

Szentes-Csongrád (G)átfutás

 

A rövid távú futáson a Koszta iskola tanulói közül:
10. hely Pásztor Zalán (34.12 perc),
24. Batka Bence (37.13).

Felkészítő: Vidovics Zoltán

 

Nyílt Időfutam Kerékpáros Verseny

 

Egyéni helyezettek korcsoportjaikban:

1. helyezett: Janó Gabriella 
2. helyezett: Pásztor Joel
3. helyezettek: Pusztai Marcell, Kovács Anna, Nagygyörgy Ádám
 

Csapatban elért sikerek:
1. helyezett:  Molnár Barnabás, Túri Barnabás, Babka Balázs

2. helyezett: Mészáros Bence, Mészáros Gergő, Mészáros Zoltán (szülő)
3. helyezett: Pásztor Joel, Pusztai Marcell, Pillár Teodor  
 
Felkészítő: Vidovics Zoltán
 

Adó 1%

Referenciák

 

 

 

 

Határtalanul

Határtalanul beszámoló



Csengetési rend

 1.óra 7:45  - 8:30
 2.óra 8:45  - 9:30
 3.óra 9:40  - 10:25
 4.óra 10:35 - 11:20
 5.óra 11:30 - 12:15
 6.óra 12:20 - 13:05

Ebédfizetés

2019.december 9-10-11.

Hétfő, Kedd, Szerda

7:30 - 12:00

13:00 - 16:30

Nyári szünet


Már csak
van hátra a nyári szünetigl!

Fogadóróra

Intézményünkben a következő fogadóóra

2019. december 2.(hétfő),

16.30-17.30 között lesz.


Copyright © 2012 Koszta József Általános Iskola. Minden jog fenntartva!
Webdesing: Szeri Tamás, redei.hu, Joomla template