Elektronikus napló

Kréta e-mail

E-learning

KRESZ

Étkezés

Ki olvas minket

Oldalainkat 55 vendég böngészi
Címlap
Intézményvezetői köszöntő PDF Nyomtatás E-mail
2020. szeptember 01. kedd, 11:18

„Akkor jó a világ, ha jó benne gyereknek lenni.”
(Véghelyi Balázs)

Kedves Kosztás Szülők, Diákok!
Kedves Érdeklődők!


Szeretettel és tisztelettel köszöntök minden látogatót iskolánk honlapján. E helyen tájékozódhat többek között az intézményünkben folyó nevelő-oktató munka mozzanatairól.

 

Az intézmény néhány sajátosságát kiemelve: a magyar, matematika nívó csoportos tanulás lehetősége, az idegen nyelv: angol, német, informatika hangsúlyozottsága, a készségtárgyak tehetség kibontakoztatása a zene, néptánc, társastánc stb. terén. Tanulóink  sport tevékenységbeli aktivitása kiemelkedő. Fontos számunkra a tehetséggondozás, felzárkóztatás. Büszkék vagyunk diákjaink versenyeredményeire, mind a humán, mind a természettudományi tantárgyak terén. Az iskola részt vesz számos pályázaton pl. Határtalanul program, a Bozsik program  stb…


Továbbá büszkék vagyunk az ún. remek Kosztás-érzésre. Jó Kosztásnak lenni, mert nálunk erős a közösség megtartó, összetartó erő a tantestületben, ezáltal a diákság körében is. Tanulóink megállják helyüket a továbbtanulás alkalmával, illetve viselkedéskultúrájuk terén is. Fontos számunkra, hogy jól érezzék magukat intézményünkben.

Tudjuk, hogy kiegyensúlyozott, kiszámítható felnőtt ráhatással boldogulhatnak gyermekeink, lehetnek sikeresek.


Iskolánk számtalan élvezetes programot kínál diákjai számára, melyekről szintén beszámolunk honlapunkon. Intézményünk környezete, a diákok, a szülők elvárásai, az iskola partnerei, valamint kollégáink gyermek szeretete , megújulási készsége  biztos záloga a folyamatos továbbfejlődésnek.


Azokban a közösségekben, ahol szeretet és együttérzés fűzi össze az embereket, a gyerekek sokkal sikeresebbek és boldogabbak. Legyünk mi együtt: diák, szülő, pedagógus az az összetartó erő, közösség, mely gyermekeink számára utat biztosít egy élhető, biztos, sikeres jövő felé.


„Különösen szeressétek a gyermekeket, mert vétek nélkül valók, mint az angyalok. A mi örömünkre vannak a világon, hogy jobbá tegyék szívünket.”
(Dosztojevszkij)


Formáljuk együtt gyermekeinket, s ezáltal jövőnket.

„ Olyan lesz a jövő, amilyen a ma iskolája.”
(Szent-Györgyi Albert)


Molnárné Tóth Györgyi
intézményvezető

 
IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

Adó 1%

Referenciák

 

 

 

 

Határtalanul

Határtalanul beszámolóCsengetési rend

 1.óra 7:45  - 8:30
 2.óra 8:45  - 9:30
 3.óra 9:40  - 10:25
 4.óra 10:35 - 11:20
 5.óra 11:30 - 12:15
 6.óra 12:20 - 13:05

Ebédfizetés

 
2020. szeptember 23-24-25.
7.30-12:00
13:00 - 16:30

Nyári szünet


Már csak
van hátra a nyári szünetig!

Fogadóróra

Intézményünkben a következő fogadóóra

2020. ? ?.(?),

16.30-17.30 között lesz.


Copyright © 2012 Koszta József Általános Iskola. Minden jog fenntartva!
Webdesing: Szeri Tamás, redei.hu, Joomla template