Oldalainkat 16 vendég böngészi
Címlap Archívum
Versenyeredmények PDF Nyomtatás E-mail
2013. május 16. csütörtök, 14:19

Iskolánk sikeres versenyeken van túl. Csokorba szedve olvashatják a bővebben után!

Versmondóink sikerei

Április 10-én rendezték meg a Klauzál Gábor Általános Iskolában a területi szavaló versenyt, ahol Gurdon Hanna 5. c osztályos tanuló 1. helyezett lett, bejutott a megyei versenyre, ahol 3. helyezést ért el.

Felkészítője: Sántháné Deim Alíz.

A területi versenyen Andrikó Anett 5. c osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

Felkészítője: Tóthné Hlavács Mária.

Bendegúz megyei verseny legjobbjai

Iskolánkból 32 tanulót hívtak be a Bendegúz nyelvész verseny megyei döntőjére április 12-én a szegedi Arany János Általános Iskolába. Tanulóink nagyon szép eredményeket értek el.

1. osztályosok  Pataki Róbert 6. helyezett  Felkészítő: Olsákné Kóczán Gabriella, Kocsárdi Ádám 7. helyezett Felkészítő: Pappné Pintér Etelka

3. osztályosok :    Kocsmár Szabolcs 3. helyezett, Lantos Viktória 7. helyezett  Felkészítő: Siposné Vincze Andrea, Sipos Teodor 9. helyezett Felkészítő: Friesz Nóra

4. osztályosok :    Putzke Melanie 3. helyezett Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta,  Mácsai Kristóf 6. helyezett Felkészítő: Kormos Ferencné

5. osztályosok:    Pádár Kristóf 1. helyezett Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária,  Szilágyi Anna 2. helyezett Felkészítő: Molnár Henriett

6. osztályosok:     Andrikó Anett 1. helyezett, Antal Viktória 10. helyezett Felkéászítő: Tóthné Hlavács Mária

7. osztályosok:    Sántha Balázs 9. helyezett Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

Megyei természetismert és környezetvédelmi verseny

2013.április 19-én Csongrádon rendezték meg a Föld,Víz, Levegő megyei természetismeret és környezetvédelmi versenyt, melyen iskolánk csapata 1. helyezést ért el. Fekete Tamás 5.b, Pádár Kristóf 5.b, Marcsó Soma 6.c, Berki Endre 6.c osztályos tanulók felkészítő tanárai: Janiga Lászlóné, Szemerédi András,Fekete Zoltán, Kollát Edit voltak.

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Április 20-án rendezték meg Szegeden a Simonyi Zsigmond Helyesírási verseny megyei döntőjét.

Iskolánkat 6 tanuló képviselte.
Pádár Kristóf 5.c osztályos tanuló 3. helyezett lett.
Andrikó Anett 6. c osztályos tanuló 4. helyezett lett.

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária
Sántha Balázs 7.b osztályos tanuló 5. helyezést ért el.

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

Megyei helyesírási verseny

Április 27-én rendezték meg Mórahalmon a megyei helyesírási versenyt. Eredmények:

Bor Pál fizika verseny

Április 20-án Szegeden rendezték meg a Bor Pál fizika verseny megyei döntőjét. A 200 nevezett tanuló közül a 7. évfolyamon 12 tanulót hívtak be a döntőbe, melyen Szabó Judit 6. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Barna Erika

Megyei sakkverseny

Iskolánk sakkozó a megyei versenyen 3. helyezést értek el.
A csapat tagjai voltak:
Mélykúti Ferenc,Lantos Alexandra, Török Sándor,Török Dániel, Adorján Koppány.
Felkészítői a szentesi Sakk Szakosztály sakkozói, Szűcsné Péli Katalin és Szemerédi András.

Városi versmondó verseny

A városi versmondó versenyen Tóth Lilien 1. helyezett lett a 3-4. osztályos kategóriában.

Felkészítő tanár: Oroszné Tihanyi Márta

Megyei úszóverseny

Hódmezővásárhelyen rendezték meg a megyei úszóversenyt, ahol Gergely Szabolcs 1. helyezést ért el az 50 m-es gyorsúszásban és 3. helyezett lett az 50m-es hátúszásban.

A 2. korcsoportos 4x50m leányváltó   úszásban 3. helyet hozott el a Bocskay Edit, Mácsai Rebeka, Czirbus Dorottya, Lantos Viktória alkotta csapatunk.

A felkészülésben Oltyán Gyula tanár úr segített.

Területi prózamondó verseny

A Kiss Bálint Iskolában rendezett területi prózamondó versenyen a 2. helyet hozta el iskolánk mindkét kategóriában.

Urbancsok Evelin 5. osztályos tanulót Molnár Henriett készítette fel.

Mizere Laura - Tóthné Hlavács Mária - pedig a 7-8. osztályosok között lett 2. helyezett.

Városi népdaléneklési verseny

A városi népdaléneklési versenyen 2. helyezést ért el Dénes Lili 3.osztályos tanuló , Friesz Nóra tanítványa.
Az 5. osztályosok között szintén 2. helyezett lett Molnár Gabriella, akit Molnár Henriett tanárnő készített fel.

Városi helyesírási verseny

A városi helyesírási versenyen a 3. osztályosok között 1. helyet hozott el Tyityán Zorka.