Elektronikus napló

E-learning

KRESZ

Étkezés

Ki olvas minket

Oldalainkat 309 vendég böngészi
Címlap Diákoldal Versenyeredmények 2019-2020 versenyeredmények
2019-2020 versenyeredmények PDF Nyomtatás E-mail
2021. június 02. szerda, 10:22

VERSENYEREDMÉNYEK

2019/2020

 

Jedlik Ányos Országos Fizika verseny

 

Sántha Ádám 3. díj
Adorján Kende 3. díj
Bakos István 3. díj

 

Geráné Révész Gabriella

 

22. Garzó Imre Területi Fizikaverseny

1.hely: Sántha Ádám
5. hely: Németh Henriett

XXX. Öveges József Kárpát-Medencei Fizikaverseny

 

A megyei fordulón iskolánkat a következő tanulók képviselték:
Németh Henriett, Szabó Zita Dóra, Adorján Kende, Sántha Ádám, Bakos István, Insperger László.

Az országos fordulóra Németh Henriett, Bakos István, Insperger László jutott tovább.

 

Bókay Árpád Országos Biológiaverseny

 

II. korcsoportban Zernig Csenger 8.a: 2 helyezés 

Felkészítő tanár: Kondorosi Krisztina
I. korcsoportban Deák Réka, Labát Vivien 6.b : 8. helyezés

Felkészítő: Janiga Lászlóné

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny


Megyei eredményeink:
2. osztályosok:

3. hely és országos döntőbe jutott: Tar Gábor
9. hely: Mogyorósi Zalán
Felkészítőjük: Seres Katalin


3. osztályosok:
14. hely: Juhász Anett
Felkészítő: Csenkiné Miczki Ildikó


4. osztályosok:
3. hely: Kegyes Dóra 

Felkészítő: Grecsóné Ambrus Edit
8. hely: Héjja Norbert –

Felkészítő: Fülöpné Deák Sára


5. osztályosok:
24. hely: Deák Dániel
Felkészítő: Lucza László


6. osztályosok:
17. hely: Horváth Áron
Felkészítő: Balogh Terézia


7. osztályosok:
22. hely: Gortva Levente
Felkészítő: Lucza László


8. osztályosok:
17. hely: Insperger László
Felkészítő: Borbás Edit

Csapatverseny:
2. osztályosok:

3. hely: Tar Gábor, Mogyorósi Zalán, Szűcs Konrád
Felkészítő: Seres Katalin


 3. osztályosok:
11. hely: Juhász Anett, Pakó Barnabás, Nagygyörgy Ádám
Felkészítő:. Csenkiné Miczki Ildikó, Vass Renáta


4. osztályosok:
2. hely: Kegyes Dóra, Héjja Norbert, Mácsai Kincső
Felkészítők:Grecsóné Ambrus Edit, Fülöpné Deák Sára


5. osztályosok:
11. hely: Bódi Levente, Insperger Ferenc, Antal Dominik
Felkészítő: Lucza László


6. osztályosok:

5. hely: Horváth Áron, Dobos Blanka, Nagy Zsuzsanna
Felkészítő: Balogh Terézia


7. osztályosok:
7. hely: Gortva Levente, Kovács Marcell, Ágoston Bence
Felkészítő: Lucza László


8. osztályosok:
4. hely: Insperger László, Sántha Ádám, Adorján Kende
Felkészítő: Borbás Edit

 

Pollák Antal Járási Informatika Verseny 5-6. évfolyamos diákok számára

6. évfolyam:
6. helyezett: Molnár Mónika
7. helyezett: Bertók Bátor


Mindkét tanulónak Lucza László volt a felkészítője.

 

 

 

Szentes térségi Területi Matematika Verseny

 

5. évfolyam
1. hely: Gyerkó Anna (felkészítő: Lucza László)
3. hely: Szabó Noé (felkészítő: Lucza László)

6. évfolyam
1. hely: Nagy Zsuzsanna (felkészítő: Balogh Terézia)
2. hely: Deák Réka (felkészítő: Balogh Terézia)

7. évfolyam
2. hely: Csóri Zsombor (felkészítő: Lucza László)
3. hely: Kovács Marcell (felkészítő: Lucza László)

8. évfolyam
2. hely: Sántha Ádám (felkészítő: Szabóné Borbás Edit)
5. hely: Németh Henriett (felkészítő: Szabóné Borbás Edit)

 

Megyei és Terület Szavalóverseny

 

Az 1-2. évfolyam:


Különdíjban részesült: Szilágyi Sándor
Felkészítő: Nánási Attila

 

A megyei döntő előtt megrendezésre került a területi szavalóverseny is a Klauzál Gábor Általános Iskolában.

1-2. évfolyamon a következő eredmények születtek:

III. helyezést ért el Szilágyi Sándor
Felkészítője: Nánási Attila

Különdíjban részesült: Lucz Léna
Felkészítője: Friesz Nóra

3-4. évfolyamon a következő eredmények születtek:

2. helyezést ért el Lángi Andrienn
Felkészítője: Oroszné Tihanyi Márta

3. helyezést ért el Orosz Dóra
Felkészítője: Pappné Pintér Etelka

Különdíjban részesült: Valkai Csenge
Felkészítője: Pappné Pintér Etelka

 

Területi Röplabda Diákolimpia

 

2. hely:

Csapat tagjai: Bozóki Csenge, Gaál Panka, Héri Bianka, Hajdú Hanna, Lénárt Réka, Bálint Napsugár, Török Alexa.

Felkészítő: Janiga Lászlóné

 

Petőfi szavalóverseny

 

1-2. évfolyam:

1. hely: Szilágyi Sándor

Felkészítő: Nánási Attila
2. hely: Széll Kamilla

Felkészítő: Matkócsik Andrea
3. hely: Lucz Léna

Felkészítő: Friesz Nóra


3-4. évfolyam:

1. hely: Orosz Dóra

Felkészítő: Pappné Pintér Etelka

2. hely: Valaki Csenge

Felkészítő: Pappné Pintér Etelka

3. hely: Lángi Adrienn

Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta

 

Szép Magyar Beszéd verseny

 

Az 5-6.-os korcsoportban Mészáros Lili 6.b osztályos tanuló 1. helyezett lett, felkészítője: Dévayné Szabó Éva tanárnő.

Poszert Panna 6.. b osztályos tanuló pedig 3. helyezést ért el, felkészítője: Sántháné Deim Alíz.

 

 

A XXX. Varga Tamás Matematikaverseny megyei fordulója

 

7. évfolyam
2. helyezett: Sáfár Adél

3. helyezett: Takács Aletta

Felkészítő tanár: Lucza László

 

Torna diákolimpia

 

I. kocsoport 2. helyen végzett.
Pakó Lilla 1.b, Juhász Janka 1.b, Iván Nóra 1.b, Csernus-Turza Csillag 1.a, Dóczi Dóra 2.a, Bikádi Fruzsia 2.a, Konkoly Linett 2.a


Egyéni összetettben Konkoly Linett az 5. helyen végzett.

II. korcsoport a 2. helyen végzett.
Lantos Nóra 3.a, Bartha Lívia 3.a, Szabó Jázmin 4.a, Mácsai Kincső 4.c, Kovács-Lenkei Helga 5.a


Egyéni összetettben:
Mácsai Kincső 3. hely
Kovács-Lenkei Helga 4. hely

 

Bolyai országos anyanyelvi döntő

5. osztály

A csapat tagjai: Gyerkó Anna, Szabó Nelii, Szabó Forrai Zselyke és Vida Szonja

Felkészítők: Tóthné Hlavács Mária és Matkócsik Andrea.

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei döntő

 

3. osztály:
4. hely    Nyelvész lányok csapata   

Juhász Anett, Kovács Viktória, Szénási Lilla, Török Adél Zea   

Felkészítő: Kormos Ferencné

 

5. osztály:
1. hely "országos döntős"    Magyarászok   

Gyerkó Anna, Szabó Nelli, Szabó- Forrai Zselyke, Vida Szonja

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

 

4. hely    Ma-Sza-Mi-Da   

Giczi Dániel, Lipcsei Szabolcs, Mészáros Milán, Ornyik Martin

7. hely    4 az 1-ben   

Bölcskei- Molnár Szonja, Ginda Kamilla, Jankó Maja Barbara, Szűcs Hanna   

Mindhárom csapat felkészítője: Tóthné Hlavács Mária

6. osztály:
3. hely    CSML   

Czakó Nikolett, Gazsi Janka, Pataki Karina, Rébeli Szabó Edit   

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva


11. hely    Ré-Pet-Vi   

Deák Réka, Labát Vivien, Orosz Petra
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz   

7. osztály:
11. hely    Agymenők       

Gortva Levente, Ördög Adrienn, Kertész Abigél, Papós Krisztina   


12. hely    (B)irodalmi lépegetők       

Ormai Zoltán, Orosz Attila, Sörös Lara
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

8. osztály:
2. hely    Én, te, ő       

Bozóki Csenge, Németh Henriett, Vajda Csaba

 

5. hely    Struccok       

Kocsárdi Ádám, Kovács Helga, Orosz Abigél, Pádár Gábor

8. hely    No comment   

Adorján Kende, Sántha Ádám, Sztanó Máté, Tényi Réka   

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária


9. hely    Betűkornis   

Dobos Jázmin, Szabó Zita, Vecseri Viktória
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

 

BJG röplabda torna

 

IV. korcsoportos lány 3. hely

Csapat tagjai: Bozóki Csenge, Gál Panka, Héri Bianka, Vecseri Viktória, Báint Napsugár, Török Alexa, Vida Natasa, Hajdú Hanna, Bujdosó Vivien, Lénárt Réka

 

Német rejtvényfejtő verseny

 

3. Die Gummibärchen:
Sántha Máté, Adorján Kende, Chomiak Viktor
Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

Játékos rejtvényfejtő verseny angol nyelvből

 

2. hely: Mészáros Gergő, Molnár Mónika, Nagy Zsuzsanna, Sarusi-Kis Nóra

Felkészítő tanár: Hortobágyi Éva

 

XXX. Varga Tamás Matematikaverseny

Megyei fordulóba jutott 7. évfolyam:

Sáfár Adél
Takács Aletta

 

Animációs verseny

 

I. korcsoport (3-4. osztály): mesék
2. helyezett - A három kismalac - Rickert Dávid, Gortva Csenge, Dobóvári Odett

II. korcsoport (5-6. osztály): történetek, legendák magyar történelmi személyek életéből
3. helyezett - A görög Istenek- Szabó Nelli, Gyerkó Anna, Szegi Lilla

III. korcsoport (7-8. osztály): valamely tantárgyhoz kapcsolódó animáció vagy a tudománytörténetből, művészettörténetből vett anekdota megjelenítése.
3. helyezett - Irinyi és a gyufa- Kovács Nikolett, Papós Krisztina, Bölcskei M. Zsanett

 

 

Járási számítástechnikai tanulmányi verseny

 

7. évfolyam
3. Csóri Zsombor
6. Mák Armand

Felkészítő tanár: Lucza László

 

 

Játékos történelmi verseny

Arany minősítést kapott:

Hankó Endre, Ormai Zoltán, Sági Patrik 7.b osztályos csapat

Lucz Linda, Sörös Lara 7.b osztályos csapat

Felkészítő: Szelesné Mohácsi Éva

Ezüst minősítést kapott:

Lakatos Marcell, Rakk Levente 8.a osztályos csapat

Felkészítő: Erdészné Kulman Mária

Bronz minősítést kapott:

Ágoston Bence, Bálint Zétény, Csóri Zsombor 7. a osztályos csapat

Felkészítő: Erdészné Kulman Mária

Bozó Anna, Kovács Nikolett, Bölcskei-Molnár Zsanett, Papós Krisztina 7.c osztályos csapat

Felkészítő: Majoros Éva

 

 

Német szépkiejtési verseny

6. osztály:

3. hely: Pataki Karina

Felkészítő: Egedi Krisztina

 

7. osztály:

1. hely: Vida Jázmin Natasa

2. hely: Ormai Zoltán

3. hely: Sörös Lara Alma

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

8. osztály:

1. hely: Vajda Csaba

2. hely: Sántha Ádám

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

Röplabda kupa Szent Erzsébet Kupa

 

3. hely:

Csapattagok:
Bozóki Csenge, Gál Panka, Héri Bianka, Vecseri Viktória, Bálint Napsugár, Hajdú Hanna, Török Alexa, Papós Krisztina, Bujdosó Vivien, Danyi Alexandra
Felkészítő: Janiga Lászlóné

 

Mesemondó verseny

1-2. évfolyam
1. hely Lucz Léna 2.b
2. hely: Szilágyi Sándor 1.a
3. hely: Kuli Nóra 2.b

3-4. évfolyam
1. hely: Valkai Csenge 4.b
2. hely: Varga Anna 3.b
3. hely: Kozák Regő 3.a

 

Reformáció futás

 

2008-as fiú: 1. hely
Dékány Bence, Pozsár Hunor, Barta Csaba, Pataki Benedek, Kuti Dániel, Mogyorósi Martin, Czirok Csaba, Mészáros Milán, Szűcs Botond, Szabó Noé, László Zalán, Dékány Dominik, Udvardi Viktor
2007-es fiú: 1. hely
Ágoston Bence, Mácsai Krisztián, Ormai Zoltán, Mák Armand, Staberecz Ádám, Kovács Ádám, Agócs Botond
2006-os fiú: 1. hely
Pásztor Joel, Adorján Kende, Bíró Gergő, Berényi Zsolt, Kollár Zsombor
2005-ös fiú: 1. hely
Kun Kornél, Zernig Csenger, Kis György, Ambrus Marcell, Pádár Gábor


2008-as lány: 2. hely
Varga Anna, Bölcskei Molnár Szonja, Kovács Anna, Gyerkó Anna, Danyi Alexandra, Molnár Mónika
2007-es lány:  2. hely
Labát Vivien, Czuczi Adél, Hajdú Hanna, Mészáros Lili, Pengő Fanni, Czakó Nikolett, Staberecz Lilla, Bottyán Johanna
2006-os lány: 1. hely
Kovács Nikolett, Vida Natasa, Boldizsár Rebeka, Sörös Lara, Versegi Mimi, Bozóki Csenge
2005-ös lány: 2. hely
Gál Panka, Dancsó Bernadett, Tényi Réka, Kalamusz Brenda

 

Arany Ezüst Bronz
Varga Anna Dékány Bence Adorján Kende
Pásztor Joel Ágoston Bence Zernig Csenger
Kun Kornél Kovács Nikolett  

 

Bolyai matematika csapatverseny megyei fordulója

 

3. évfolyam:
2. hely „Agyosztag” - Sárréti Borbála, Bozó Honorka, Bertók Belián, Mészáros Zsombor

Felkészítő tanító: Vass Renáta
11. hely "Zacsi Annus" - Dósai Molnár Zalán, Sárközi Ferenc, Juhász Anett, Pakó Barnabás

Felkészítő tanító: Csenkiné Miczki Ildikó

5. évfolyam:
6. hely: „100szorszép” – Bölcskei-Molnár Szonja, Gyerkó Anna, Szabó Nelli, Szegi Lilla.
10. hely „Számzsenik” - Antal Dominik, Beszédes Botond, Bódi Levente, Insperger Ferenc
Felkészítő tanár: Lucza László

6. évfolyam:
5. hely „Kis Tudósok” – Gazsi Janka, Horváth Áron, Molnár Mónika, Varga Nóra,
11. hely „Csokikaticabogarak” - Deák Réka, Dobos Blanka, Nagy Zsuzsanna, Orosz Petra
Felkészítő tanár: Balogh Terézia

7. évfolyam:
5. hely: „Idei kos” ¬ Ágoston Bence, Bálint Zétény, Csóri Zsombor, Kovács Marcell
6. hely „A gammák” –  Gortva Levente, Kertész Abigél, Héri Dániel
Felkészítő tanár: Lucza László

8. évfolyam:
9. hely „Tri-Ász” – Adorján Kende, Sántha Ádám, Sztanó Máté 
12. hely „2 kontra 2” -  Szabó Zita, Németh Henriett, Bakos István, Insperger László,
Felkészítő tanár: Borbás Edit

 

Kisiskolások közlekedési versenye

Csapat:
2. hely: Török Maja, Szénászky Hanna, Gila Balázs, Héjja Norbert
3. hely: Héri Dóra, Orosz Dóra, Rickert Dávid, Molnár Flórián

Egyéni
Fiú:

1. hely: Farkas Márton
2. hely: Héjja Norbert
3. hely: Horváth Ármin

Lány:
3. hely: Kegyes Dóra


Legügyesebben közlekedő: Farkas Márton

HMG verseny

Magyar nyelv és irodalom - Szövegértés
7. évfolyam

1. hely: Gortva Levente
3. hely: Vida Jázmin Natasa
5. helyl: Sörös Lara
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

Szeretek gondolkodni!
7. osztály

2. hely: Orosz Attila
3. hely: Csóri Zsombor

8. osztály
3. hely: Vajda Csaba
4. hely: Sántha Ádám
5. hely: Németh Henriett
6. hely: Szabó Zita
Felkészítő: természettudományi munkaközösség

Komplex humán műveltségi vetélkedő
7-8. évfolyam:

2. hely: Ormai Zoltán

Felkészítő tanár: Sántháné Deim Alíz és Szelesné Mohácsi Éva

Matematika
7. osztály

1. hely: Sáfár Adél
2. hely: Gortva Levente
3. hely: Albert Flóra
Felkészítő: Lucza László

4. hely: Dobos Blanka
5. hely: Deák Réka
6. hely: Nagy Zsuzsanna 
Felkészítő: Balogh Terézia

8. osztály:
1. hely: Németh Henriett
2. hely: Sántha Ádám
3. hely: Adorján Kende
Felkészítő: Borbás Edit

5. hely: Vecseri Viktória
6. hely: Zernig Csenger
Felkészítő: Lucza László

Német nyelv
7. évfolyam:

5. hely: Sörös Lara

Felkészítő tanár: Dévayné Szabó Éva

8. osztály
2. hely: Németh Henriett
3. hely: Sántha Ádám
5. hely: Vajda Csaba
6. hely: Dobos Jázmin
Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

Angol nyelv
7. osztály

3. hely: Kovács Nikolett

Felkészítő tanár: Egedi Krisztina
4. hely: Kedem Hanna

Felkészítő tanár: Kovács Éva
6. hely: Albert Flóra

Felkészítő tanár: Kovács Éva

 

Közlekedésbiztonsági vetélkedő

Első helyezett lett iskolánk csapata:
8.b osztály:

•    Kocsárdi Ádám
•    Farkas Dávid
•    Varga Ádám
•    Molnár Balázs
•    Molnár Barnabás


Egyéniben:
Második helyezett lett: Molnár Balázs

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 
IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

Adó 1%

Referenciák

 

 

 

 

Határtalanul

Határtalanul beszámoló



Csengetési rend

 1.óra 7:45  - 8:30
 2.óra 8:45  - 9:30
 3.óra 9:40  - 10:25
 4.óra 10:35 - 11:20
 5.óra 11:30 - 12:15
 6.óra 12:20 - 13:05

Ebédfizetés

2021. június 07,08,09.
7.30-12:00
13:00 - 16:30
 
Pótnap: június 10,11.
 

Nyári szünet


Már csak
van hátra a nyári szünetig!

Fogadóróra

Intézményünkben a következő fogadóóra

2020. ? ?.(?),

16.30-17.30 között lesz.


Copyright © 2012 Koszta József Általános Iskola. Minden jog fenntartva!
Webdesing: Szeri Tamás, redei.hu, Joomla template