Elektronikus napló

E-learning

KRESZ

Étkezés

Ki olvas minket

Oldalainkat 24 vendég böngészi
Címlap Diákoldal Versenyeredmények 2023-2024 versenyeredmények
PDF Nyomtatás E-mail

 

VERSENYEREDMÉNYEK

2023/2024

 

 

 

Varga Tamás matematikaverseny 2. forduló:

A megyei fordulón az alábbi kiemelkedő eredmények születtek:

 

7. osztály:

 

1. helyezett: Pakó Barnabás, aki az ORSZÁGOS DÖNTŐBE JUTOTT!

6. helyezett Hingl Zsombor

 

Felkészítő tanár: Lucza László

 

Szeretnénk megköszönni a szülők támogatását!

 

 

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

 

Bendegúz matekÁsz vármegyei döntőbe jutottak!

Alsó tagozaton a 25 induló diákunk közül a következő 3 tanulónk jutott tovább a vármegyei fordulóba.

2. évfolyam:

Dóczi Balázs 2. a osztály

Bikádi Gergő 2. a osztály felkészítőjük: Oltyán Gyula

4. évfolyam:

Doba Gergely 4. c osztály felkészítője: Héjja Norbert

Hasonló szép eredményeket kívánunk a vármegyei fordulóhoz, amit Hódmezővásárhelyen 2024. február 23-án, pénteken 14 órától fognak megrendezni. Hajrá Koszta!

 

 

 

 

Bendegúz NyelvÉSZ verseny vármegyei döntő:

Alsó tagozat

 

 

Felkészítő tanító

2. évfolyam

 

 

 

Deák Zalán 2. a

 1. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Siposné Vincze Andrea

Szerdahelyi Dóra 2.a

2. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Siposné Vincze Andrea

Dóczi Balázs  2.a

3. hely

 

Siposné Vincze Andrea

Molnár Eszter 2.b

7. hely

 

Friesz Nóra

Király Dorka Zamira 2.c

11.hely

 

Szilágyi Szilvia

3. évfolyam

 

 

 

Tar Dóra 3.a

1. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Oroszné Tihanyi Márta

Nagy Bence Bertalan 3.a

3. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Oroszné Tihanyi Márta

Ágoston Dorka 3.a

5. hely

 

Oroszné Tihanyi Márta

4. évfolyam

 

 

 

Hegedűs Dániel 4.a

10. hely

 

Olsákné Kóczán Gabriella

Szabó Lotti 4.c

11.

 

Gulyás Szilvia

Irsai Bence 4. b

12.

 

Tarr Piroska

Török Viktória 4.c

13.

 

Gulyás Szilvia

Doba Gergely 4. c

 

sajnos betegség miatt nem tudott részt venni

Gulyás Szilvia

 

 

 

 

 

 

Felső tagozat

 

 

Felkészítő tanár

5. évfolyam

 

 

 

Iván Nóra 5. b

7. hely

 

Tóthné Hlavács Mária

Varga Zorka 5. b

10. hely

 

Tóthné Hlavács Mária

6. évfolyam

 

 

 

Tar Gábor 6.b

1. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Deim Aliz

Bikádi Fruzsina 6.a

2. hely

 

Deim Aliz

Fazekas-Papp Petra 6.b

4. hely

 

Deim Aliz

Héjja Albert Sándor 6.b

6. hely

 

Deim Aliz

Antalfi Dávid 6. a

8. hely

 

Deim Aliz

Konkoly Linett 6.a

12. hely

 

Deim Aliz

 

 

 

 

7. évfolyam

 

 

 

Darabos Dorka 7.a

4. hely

 

Tóthné Hlavács Mária

Gyenes Adél 7.a

8. hely

 

Tóthné Hlavács Mária

Lángi Adrienn 7.a

9. hely

 

Tóthné Hlavács Mária

8. évfolyamon

 

 

 

Kegyes Dóra 8.c

1. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Deim Aliz

Szigeti Boglárka 8.c

2. hely

 

Deim Aliz

Pengő Netti 8.a

3. hely

 

Deim Aliz

Gila Balázs 8.a

4. hely

 

Deim Aliz

Orosz Máté 8.b

5. hely

 

Deim Aliz

Vincze Réka 8.c

6. hely

 

Deim Aliz

Balogh Árpád 8.b

7. hely

 

Deim Aliz

Mácsai Zalán 8.a

10. hely

 

Deim Aliz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulálunk a versenyzőknek és köszönjük a felkészítő tanítók és tanárok munkáját!!!

 

 

Területi Kazinczy-verseny:

Nagymágocson voltunk területi Kazinczy-versenyen! Darabos Dorka 7.a osztályos tanuló 2. helyezést ért el! Felkészítő tanárnő Tóthné Hlavács Mária.

 

Úszás Diákolimpia:

I. kcs.:

Ömböli Zalán 50 m gyorsúszás III. helyezett

Dóczi Balázs 50 m mellúszás III. helyezett

II. kcs.:

Halász Bence 50 m mellúszás II. helyezett

Fiú váltó III. helyezett (Dékány Dominik, Halász Bence, Csonka Hunor Péter, Nagy Zétény)

Lány váltó II. helyezett (Tóth Boglár, Mészáros Luca, Török Anna, Dékány Fruzsina)

III. kcs.:

Orosz Zalán 100 m gyorsúszás I. helyezett

Tar Gábor 100 m mellúszás II. helyezett

Fiú váltó I. helyezett (Orosz Zalán, Máthé- Magyar Dominik, Horváth Márk, Tar Gábor)

IV. kcs.:

Kovács Viktória 100 m gyorsúszás I. helyezett

Bálint Eszter 100 m mellúszás II. helyezett

Ormai Dorka 100 m hátúszás I. helyezett

Lány váltó II. helyezett (Bálint Eszter, Kovács Viktória, Ormai Dorka, Szénászki Hanna)

 

 

Zrínyi matematikaverseny:

Vármegyei döntőseink:

2. osztály

Bikádi Gergő

Csüllögh Czakó Csanád

Deák Zalán

Dóczi Balázs Gábor

Kiss Ádám Albert

Márk Nimród   

Nagy Kristóf      

Ömböli Zalán    

Péter Panna

Sarusi Kis Eszter

Szerdahelyi Dóra             

Varga Léna        

Felkészítő pedagógusuk:             Oltyán Gyula

 

Király Dorka

Rekettyés Vanda

Felkészítő pedagógusuk:             Kasza Erika

 

3. osztály           

Ágoston Dorka

Farmasi Levente

Ludányi Laura

Nagy Bence Bertalan

Nagy Vencel

Tar Dóra

Felkészítő pedagógusuk:             Vass Renáta

 

Fekete Balázs

Gila Áron

Idovika-Almási Márk

Iván Tamás

Óvári Mariann

Rácz Mirabella 

Felkészítő pedagógusuk:             Oroszi Szilvia

                 

4. osztály           

Doba Gergely

Giczi Boglárka

Szabó Lotti

Török Viktória

Varga Zalán Zoltán         

Felkészítő pedagógusuk:             Héjja Norbert

Kegyes Nimród

Tóth Boglár

Felkészítő pedagógusuk:             Gila László

                 

5. osztály:          

Gere Ágnes

Kresz Nina

Lángi Nándor

Máthé-Magyar Dominik

Széll Kamilla

Felkészítő pedagógus:  Lucza László

                 

6. osztály:          

Bikádi Fruzsina

Fazekas-Papp Petra

Héjja Albert Sándor

Kuti Nóra

Malkócs Dávid

Michailovits Patrik

Tar Gábor          

Felkészítő pedagógusuk:             Balogh Terézia

 

Szilvási Zsanett

Szűcs Konrád    

Felkészítő pedagógus:  Lucza László

                 

7. osztály           

Hingl Zsombor

Juhász Anett

Mészáros Zsombor

Pakó Barnabás

Felkészítő pedagógusuk:             Lucza László

                 

8. osztály:          

Héjja Norbert

Nagy Balázs       

Felkészítő pedagógus:                  Borbás Edit

 

Mácsai Zalán

Pengő Netti      

Felkészítő pedagógusuk:             Balogh Terézia

 

Szabó Balázs

Felkészítő pedagógusuk:             Lucza László

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő pedagógusaiknak! Sok sikert kívánunk a következő fordulóhoz!

Köszönjük a támogató szülői háttereket!

 

 

 

Varga Tamás matematikaverseny 1. forduló:

7. évfolyam

Hingl Zsombor

Pakó Barnabás

Felkészítő tanár: Lucza László

 

Gratulálunk, és sok sikert kívánunk a 2. fordulóhoz!

 

 

 

Vármegyei Torna Diákolimpia Szeged 2023. dec. 16.:

Eredmények::
I. korcsoport „A” csapata I. hely

Molnár Zorka – egyéni 1. hely

Lengyel Anna – egyéni 3. hely

Török Lilla – egyéni 4. hely

Sarusi-Kis Eszter egyéni 4. hely

Szabó Amina

Bodnár Hanna

 

I. korcsoport „B” csapat IV. hely

Szabó Zsófia

Pap Letícia

Sarusi-Kis Adrienn

Vincze Csenge

Herczeg Veronika

Varga Léna

 

I. korcsoport „C” csapat X. hely

 

II. korcsoport „A” csapata I. hely

Czakó Molli – egyéni 2. hely

Ambrus Szófia – egyéni 3. hely

Czakó Liza – egyéni 6. hely

Vincze Kincső

Túri Anna

Pakó Lilla

 

II. korcsoport „B” csapata IV. hely

Deák Edit

Törő Lotti

Lakics Zara

Kovács Emma

Török Viktória

Béni Kinga

Ludányi Laura

Óvári Mariann

 

III-IV. korcsoport I. hely

Szabó Vanda – egyéni 4. hely

Szabó Jázmin

Gere Ágnes – egyéni 6. hely

Iván Nóra

Csernus-Turza Csillag

Tóth Dorina

Juhász Janka

 

 

Felkészítők: Oroszi Szilvia, Borbás Edit és Vass Renáta

 

 

 

Pollák Antal Járási Informatikaverseny 2023.:

Az iskolánk tanulói az alábbi szép eredményeket érték el:

 

5-6. évfolyam:

3. Horváth Márk

5. Gagov Borisz

Mindkét tanuló felkészítője Urbancsok Győző volt.

 

7. évfolyam:

1. Muzsik Judit

2. Hingl Zsombor

Mindkét tanuló felkészítője Lucza László volt.

4. Dósai-Molnár Zalán

5. Orosz Zalán

Mindkét tanuló felkészítője Urbancsok Győző volt.

 

8. évfolyam:

1. Nagy Balázs Felkésztő tanár: Urbancsok Győző

4. Gajda Szabolcs

5. Fekete Gergő

6. Ráduly Dénes

Mindhárom tanuló felkészítője Lucza László volt.

 

Emléklappal ismerték el a felkészítő tanárok munkáját. Így iskolánkból emléklapot kapott Urbancsok Győző és Lucza László, köszönjük a munkájukat.

 

 

 

 

Környezetvédelmi vetélkedő 2023.:

1. helyezett: 6.b osztály 2. csapata (Bende Boróka, Fazekas-Papp Petra, Sárközi Nóra, Szalva Flóra)

2. helyezett: 6.a osztály (Fekete Nándor, Horváth Márk, Óvári Zsombor, Polyák Norbert, Torday Zétény)

3. helyezett: 6.b osztály 1. csapata (Mogyorósi Zalán,  Szilvási Zsanett, Tar Gábor)

4. helyezett 5.a osztály (Beszédes Barbara, Deák Gergő, Döme Nóra, Szénászky Lilla, Tóth Dorina)

5. helyezett: 5.b osztály (Bölcskei-Molnár Adél, Gazsi Márk, Miskolczi Zétény, Mrena Balázs, Taligás Noel)

 

 

BJG Komplex Természettudományos Tanulókísérleti Verseny:

Iskolánkból ezen a versenyen:

Szabó László, Csatordai Lajos, Tajnai Balázs és Tóth Péter 8. c osztályos tanulók első helyezést értek el.

 

Felkészítették: az iskola természettudományos munkaközössége.

 

 

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny körzeti forduló 2023.:

novemberi körzeti forduló eredményei:

 

 

Alsó tagozatos eredmények

1. helyezett

 

Nyelvpörgetők – 3.a osztályból

Tar Dóra

 Ágoston Dorka

 Nagy Bence

 Nagy Vencel  

Felkészítő tanító néni: Oroszné Tihanyi Márta

 

2. helyezett

 

Szókimondók – 4. c osztályból

Szalva Gréta

Gyerkó Kata

Kegyes Nimród

Irsai Bence

Felkészítő tanító néni: Tarr Piroska

 

 

Felső tagozatos eredmények

4. helyezés

 

Négyfejű sárkány - 5. magyar nívó

Karasz Bettina

Szabó Dorina Kata

Széll Kamilla

Varga Zorka

Felkészítő tanáruk: Tóthné Hlavács Mária

 

2. helyezés

Vízi pókok – 6. Nívó magyar csoport

Antalfi Dávid

Nagy-Tarnóczi Endre

Tar Gábor

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

3. helyezés

Pallasz Athéné lányai – 6. Nívó magyar csoport

Bende Boróka

Bikádi Fruzsina

Szilvási Zsanett

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

8. helyezés

 

IQ-bajnokok - 6. Nívó magyar csoport

Dékány Bence

Gagov Borisz

Michailovits Patrik

Óvári Zsombor

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

9. helyezés

Magyar kacsák - 6. Nívó magyar csoport

Fazekas-Papp Petra

Tarr Fanni

Sárközi Nóra

Szalva Flóra

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

12. helyezés

Anjouk - 6. Nívó magyar csoport

Finta Luca

Szabó Adrienn

Szabó Vanda

Dóczi Lilla Dóra

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

18. helyezés

4 okos - 6. Nívó magyar csoport

Fűri Benett

Héjja Albert Sándor

Kuti Nóra

Malkócs Dávid

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

12. helyezés

Tescós kiflik - 7. Nívó magyar csoport

Dósai-Molnár Zalán

Lángi Adrienn

Sárközi Ferenc

Pakó Barnabás

Felkészítő tanáruk: Tóthné Hlavács Mária

23. helyezés

Krumplipüré - 7. Nívó magyar csoport

Bartha Lívia

Darabos Dorka

Kozák Regő

Lantos Nóra

Felkészítő tanáruk: Tóthné Hlavács Mária

13. helyezés

Irodalomtankönyv 8. - 8. Nívó magyar csoport

Balogh Árpád

Gila Balázs

Héjja Norbert

Szabó Balázs

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

 

 

KicsiNagykövet országos döntő:

Irsai Bence, Szabó Lotti

 

KicsiNagykövet vármegyei díjkiosztó gála:

Sport Kicsiattasé: Irsai Bence, felkészítő tanító: Tarr Piroska

Kultúr Kicsiattasé: Szabó Lotti, felkészítő tanító: Gulyás Szilvia

 

 

Futsal Diákolimpia:

2023. november 23-án rendezték meg a IV. Korcsoportos körzeti futsal Diákolimpia 3. fordulóját. Iskolánk csapata a 3 forduló után az 1. helyen végzett, így továbbjutott a megyei döntőre. A csapat tagjai:  Czuczi Levente, Héjja Albert Sándor, Héjja Norbert Imre, Kócsó Bence, Kuli Bálint Balázs, Malkócs Dávid Attila, Poszert Zalán József, Pozsár Hunor.

 

 

Területi, városi mesemondó verseny:

Az 1.-2. osztályosok csoportjában Dóczi Balázs 2.a osztályos tanuló különdíjban részesült. 
A 3.-4. osztályosok csoportjában Czakó Liza 4.b osztályos tanuló 4. helyezést ért el, Szabó Lotti 4.c osztályos tanuló pedig 2. helyezést ért el. Iskolánkat a Megyei Mesondó Versenyen Szabó Lotti képviseli majd 11.24-én.
Gratulálunk nekik és a felkészítőiknek!
 
 
 

 

Bolyai alsós anyanyelvi csapatverseny:

A Bolyai anyanyelvi csapatversenyen továbbjutó alsós csapatok:
Helyezés: 1.
Osztály/kategória: 3
Csapatnév: Nyelvpörgetők
1. diák: Tar Dóra
2. diák: Ágoston Dorka
3. diák: Nagy Bence
4. diák: Nagy Vendel
Felkészítő tanító: Oroszné Tihanyi Márta
 
Helyezés: 2.
Osztály/kategória: 4
Csapatnév: Szókimondók
1. diák: Szalva Gréta
2. diák: Gyerkó Kata
3. diák: Kegyes Nimród
4. diák: Irsai Bence
Felkészítő tanító: Tarr Piroska
 

 

 

Alsós mesemondó verseny:

1-2 évfolyamból:
1.hely Szabadhelyi Bertalan 1.b
2.hely Vass Kata                    2.b
3.hely Dóczi Balázs                2.a
Különdíj: Esküdt- Molnár Szofi 2.a
 
3-4. évfolyamból:
1.hely Czakó Liza                  4.b
2.hely Czakó Molli                 4.a

 

3.hely Szabó Lotti                  4.c
 
 
 

 

Kisiskolások közlekedési versenye 2023.:

Csapat:

 

3.        hely: Dobos Dia, Törő Lotti, Papp Nimród, Őze Zétény (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

 

Egyéni

Fiú:

3.    hely: Őze Zétény (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

 

 Lány:

1.    Pető Lina (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

3.    Darabos Dia (Szentesi Koszta József  Általános Iskola)

 

Legjobb teszt kitöltő:

Pető Lina (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

 

Legszabályosabban közlekedő:

Papp Nimród (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

 

 

 

 

Bolyai matematikaverseny 2023.:

A következő nagyon szép sikerek születtek iskolánkból.

 

Az alábbiakban az évfolyamonként a legjobb húszba bekerült csapatokat soroljuk fel.

3. évfolyam:

3. hely (Díjazott csapat, ORSZÁGOS DÖNTŐS) „LADOGEDÓ”

Ágoston Dorka

Kovács Gergő Dániel

Ludányi Laura

Tar Dóra

Felkészítő tanító: Vass Renáta

 

4. hely „Trükkös csapat” (díjazott csapat)

Gila Áron

Iván Tamás

Óvári Marianna

Rácz Mirabella

Felkészítő tanító: Oroszi Szilvia

 

 

4. évfolyam:

8. hely „Kockák 2.0”

Ambrus Szófia Viktória

Doba Gergely

Giczi Boglárka

Juhász Kende

Felkészítő tanító: Héjja Norbert

 

 

6. évfolyam:

1. hely: (Díjazott csapat – ORSZÁGOS DÖNTŐS)

„Koszta Királyai”

Héjja Albert Sándor

Michailovits Patrik Balázs

Mogyorósi Zalán

Tar Gábor

Felkészítő tanár: Balogh Terézia

 

 

7. évfolyam:

5. hely: (Díjazott csapat) „Ishowspeed”

Dósai-Molnár Zalán

Pakó Barnabás

Sárközi Ferenc

Felkészítő tanár: Lucza László

 

12. hely: „Jégkorszaki Jégkockák”

Ormai Dorka

Sipos Áhim

Tary Panna

Felkészítő tanár: Balogh Terézia

 

13. hely „Cunci mókusok (。ˇ ⊖ˇ)♡”

Bartha Lívia

Darabos Dorka

Kovács Viktória

Felkészítő tanár: Lucza László

 

15. hely „Epres saláták”

Poszert Zalán József

Hingl Zsombor

Mészáros Zsombor

Lángi Adrienn

Felkészítő tanár: Lucza László

 

16. hely „Algebra csók”

Juhász Anett

Szénási Lilla

Török Adél Zea

Varga Anna

Felkészítő tanár: Lucza László

 

8. évfolyam:

1. hely: (Díjazott csapat – ORSZÁGOS DÖNTŐS 

„Matematika munkafüzet 8. osztály”

Balogh Árpád Balázs

Héjja Norbert

Janó Flórián

Gila Balázs

Felkészítő tanár: Borbás Edit

 

Iskolánkból ebben az évben az összes felkészítő pedagógust díjazták, azaz díjat kapott: Balogh Terézia, Borbás Edit, Lucza László, Oroszi Szilvia, Vass Renáta.

 

 

Köszönjük szépen a kollégáknak és szülőknek a verseny megrendezéséhez nyújtott segítségét.

 

Gratulálunk minden csapatnak és a felkészítő tanároknak! További sok sikert kívánunk a döntőbe jutott csapatoknak!

 

 

 

 

 

Medve matematikaverseny 2023. ősz:

Koala3 kategóriában (3. osztály)

Bronz minősítés:

Idovika-Almási Márk, Tary Ádám, Molnár Zorka (a Dél-Alföldi régióban 7. helyezett lett)

Felkészítő tanító: Oroszi Szilvia

 

 

Medvebocs kategóriában (5-6. osztály)

Arany minősítés:

Kuti Nóra, Tar Gábor (a Dél-Alföldi régióban 3. helyezett lett)

Michailovits Patrik, Óvári Zsombor

Dékány Bence, Gagov Borisz, Szűcs Botond

Bikádi Fruzsina, Szabó Adrienn, Szabó Vanda

Szűcs Konrád, Malkócs Dávid

 

Ezüst minősítés:

Bölcskei-Molnár Adél, Keller Nóra, Iván Nóra Krisztina

Konkoly Linett, Bende Boróka, Szilvási Zsanett

Kresz Lilien Nina, Szirbik Zsófia, Gémes Maya

 

 

Bronz minősítés:

Máthé-Magyar Dominik, Deák Gergő, Verasztó Balázs

Juhász Janka, Karasz Bettina, Varga Zorka

Gazsi Márk Barnabás, Király Noel, Lángi Nándor

Dékány Dominik, Ördög Martin

Döme Nóra, Tóth Dorina, Szénászky Lilla

 

 

Kismedve kategóriában (7-8. évfolyam)

Arany minősítés:

Kőteleki Rajmund, Sipos Áhim, Varga Anna 

(a Dél-Alföldi régióban 2. helyezett lett)

Tóth Péter, Tajnai Balázs, Csatordai Lajos

Hingl Zsombor, Bozó Honorka

Dósai- Molnár Zalán, Pakó Barnabás, Sárközi Ferenc

Antal Zsombor, Szabó Balázs, Orosz Péter

 

Ezüst minősítés:

Lovas Nóra, Tary Panna, Ormai Dorka

Juhász Anett, Szénási Lilla, Török Adél Zea

               

 

Felkészítő tanárok a Medvebocs és a Kismedve kategóriában: Balogh Terézia, Lucza László.

 

 

Köszönjük a lebonyolításhoz nyújtott támogatást a Szentesi Tenisz Klubnak és a szülőknek.

 

Gratulálunk a versenyzőknek!

 

 

Illusztrációs rajzverseny:

A 3.-4. osztályosok csoportjából 2 különdíjat sikerült elhoznunk.
Bujtás Kamilla és Török Viktória, mindketten 4.c. osztályos tanulók. (Felk.tanító: Gulyás Szilvia)
5.-6.osztályosok csoportjából első helyezést ért el Kovács Emili 6.b. és különdíjat kapott Dóczi Dóra 6. a. osztályos tanuló. (Felk.tanárnő: Kollát Edit)

 

 

Domján Optika rajzpályázat:

A Domján Optika által szervezett rajzpályázaton indult iskolánk 6.b osztályos tanulója Fekete Lara.
A pályázat címe: Én és a kütyüm.
Korcsoportonként díjazták a gyerekeket. Lara különdíjas lett az 5-7.osztályosok között.
Gratulálunk neki!

 

 

 

Közlekedésbiztonsági vetélkedő:

I. helyezés – 8. c osztály:

Csatordai Lajos, Kozák Vilmos, Tajnai Balázs, Tóth Péter


III. helyezés – 8. b osztály:

Kuli Bálint, Farkas Márton, Orosz Endre, Pozsár Hunor

 

VII. helyezés:- 7. c osztály:

Popele Dominik, Kiss Dénes, Balogh Adrián, Sztanó Szabolcs

Külön jutalmat kapott a legjobb eredményért: Balogh Adrián

 

 

Adó 1%

Referenciák

 

 

 

 

Határtalanul!

Határtalanul!

Határtalanul! 2022

Határtalanul! 2023 7.a-b

Határtalanul! 2023 7.c



Csengetési rend

1.óra 7:45 - 8:30
2.óra 8:45 - 9:30
3.óra 9:40 - 10:25
4.óra 10:35 - 11:20
5.óra 11:30 - 12:15
6.óra 12:20 - 13:05

Nyári szünet


Már csak
van hátra a nyári szünetig!

Fogadóóra

Intézményünkben a következő fogadóóra

2024. ??. ??.

??:??-tól lesz.


Copyright © 2012 Szentesi Koszta József Általános Iskola.
Webdesign: redei.hu, Joomla template