Elektronikus napló

E-learning

KRESZ

Étkezés

Ki olvas minket

Oldalainkat 231 vendég böngészi
Címlap
Úszás Diákolimpia körzeti forduló PDF Nyomtatás E-mail
2021. december 17. péntek, 14:51

ÚSZÁS DIÁKOLIMPIA-KÖRZETI FORDULÓ

Kosztás sikerek

2021. december 13-án a szentesi sportuszoda 50 méteres fedett medencéjében egy igazán mozgalmas délelőttön vehettek részt iskolánk vízi sportolói.

 

A versenykiírás szerint csak olyan diákok jelentkezhettek, akik nem igazolt úszók. A korcsoportonkénti és nemenkénti egyéni megmérettetések és a váltók is eredményesnek bizonyultak. Köszönet a színvonalas versenyszervezésért a főszervezőknek és a lebonyolításban résztvevő versenybíróknak, kísérő pedagógusoknak is! Gratulálunk minden résztvevőnek, s az érmeseinkre büszkék vagyunk! Íme az eredmények!

 

 

50 m gyors

     

I. korcsoport-fiú

 

I. korcsoport-lány

1. Halász Bence (Koszta)

 

1. Ugrai Alma (Deák)

2. Széll Zoltán Brian (Szent Erzsébet)

 

2. Mészáros Kincső (Kiss B.)

3. Kedem Natan (Koszta)

 

3. Orosz Norina Réka (Kiss B.)

     

II. korcsoport-fiú

 

II. korcsoport-lány

1. Nagy-Tarnóczi Endre (Deák)

 

1. Csomány Vivien (Deák)

2. Orosz Zalán (Koszta)

 

2. Krajsóczki Szofi (Koszta)

3. Komáromy Vilmos (Szent Erzsébet)

 

3. Tajnai Lilla (Szent Erzsébet)

 

50 m mell

 

 

 

I.korcsoport-fiú

I. korcsoport-lány

1. Halász Bence (Koszta)

1. Ugrai Alma (Deák)

2. Gyánti János (Deák)

2. Mészáros Luca (Koszta)

3. Hegedűs Balázs (Kiss B.)

3. Bugyi Gréta (Deák)

 

 

II. korcsoport-fiú

II. korcsoport-lány

1. Nagy-Tarnóczi Endre (Deák)

1. Csomány Vivien (Deák)

2. Rajos Dávid (Szent Erzsébet)

2. Bikádi Fruzsina (Koszta)

3. Vida Botond Attila (Szent Erzsébet)

3. Szaszkó Danka (Deák)

50 m hát

 

I. korcsoport-fiú

 

I. korcsoport-lány

 

1.Széll Zoltán Brian (Szent Erzsébet)

1. Bugyi Gréta (Deák)

 

2. Várdai Béla Boldizsár (Kiss B.)

2. Mészáros Kincső (Kiss B.)

 

3. Gyánti János (Deák)

3. Mészáros Luca (Koszta)

 

 

 

 

II. korcsoport-fiú

II. korcsoport-lány

 

1. Rajos Dávid (Szent Erzsébet)

1. Bikádi Fruzsina (Koszta)

 

2. Fűri Benett (Koszta)

2. Katona-Kiss Dóra (Kiss B.)

 

3. Dékány Bence (Koszta)

3. Baráth Enikő (Kiss B.)

 

           

 

4x50 m gyorsváltó

 

 

 

II.korcsoport-fiú

II.korcsoport-lány

1. SZENT ERZSÉBET

1. KOSZTA

2. KOSZTA "A" csapat

 

3. KOSZTA "B" csapat

 

 

100 m gyors

III. korcsoport-fiú

 

III. korcsoport-lány

1. Molnár Flórián (Koszta)

1. Mácsai Kincső (Koszta)

2. Bihari Bálint (Koszta)

2. Szabó Anna Dorka (Deák)

3. Vida-Szűcs Máté (Koszta)

3. Kovács Viktória (Koszta)

 

 

IV. korcsoport -fiú

IV. korcsoport- lány

1. Nagy Péter Tibor (Kiss B.)

1. Horváth Zsófia (HMG)

2. Agócs Botond (HMG)

2. Horváth Luca (HMG)

3. Deák Kálmán (Koszta)

3. Arató Lili (HMG)

 

 

V-VI. korcsoport-fiú

V-VI. korcsoport-lány

1. Kürti-Szabó Máté (HMG)

1. Bonca Vivien (HMG)

2. Csikós Gábor (HMG)

2. Bíró Borbála (HMG)

3. Bojtár Marcell (HMG)

3. -

 

 

 

100 m mell

III. korcsoport-fiú

 

III. korcsoport-lány

1. Hoffmann Hunor (Kiss B.)

1. Ormai Dorka (Koszta)

2. Inokai-Tóth Péter (Kiss B.)

2. Szénászky Hanna (Koszta)

3. Miklós Attila (Szent Erzsébet)

3. Nagy Laura (Koszta)

 

 

IV. korcsoport -fiú

IV. korcsoport-lány

1. Agócs Botond (HMG)

1. Varga Nóra (Koszta)

2. Olasz Gergő (Kiss B.)

2. Kovács Flóra (Szent Erzsébet)

3. Kiss-Rácz Bálint (HMG)

3. Vida Szonja (Koszta)

 

 

V-VI. korcsoport-fiú

V-VI. korcsoport-lány

1. Papp Pongrác (HMG)

1. Boldizsár Rebeka (HMG)

2. Agócs Vince (HMG)

2.-

3. Gila Péter (HMG)

3.-

 

 

100 m hát

III.korcsoport-fiú

 

III.korcsoport-lány

1. Fejes Csaba (Koszta)

1. Mácsai Kincső (Koszta)

2. Vida-Szűcs Máté (Koszta)

2. Sóti Anna (Szent Erzsébet)

3. Orosz Márton (Szent Erzsébet)

3. Kovács Viktória (Koszta)

 

 

IV. korcsoport-fiú

IV. korcsoport-lány

1. Nagy Péter (Kiss B.)

1. Szűcs Hanna (Koszta)

2. Tóth Vendel (Kiss B.)

2.-

3. Deák Kálmán (Koszta)

3.-

 

 

V-VI. korcsoport-fiú

V-VI. korcsoport-lány

1. Csikós Gábor (HMG)

1. Mácsai Kata (HMG)

2. Kürti-Szabó Máté (HMG)

2.-

3. Czirbus Olivér (HMG)

3.-

 

 

 

 

4x50 m gyorsváltó

III. korcsoport-fiú

 

III. korcsoport-lány

1. KOSZTA

1. KOSZTA

2. SZENT ERZSÉBET

 

 

 

IV. korcsoport-fiú

IV. korcsoport-lány

1. HMG

1. HMG

2. KOSZTA

2. KOSZTA

3. KISS B.

 

 

 

V-VI. korcsoport-fiú

V-VI. korcsoport-lány

1. HMG-"A" csapat

1. HMG

2. HMG-"B" csapat

 

 

 

 
IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

Adó 1%

Referenciák

 

 

 

 

Határtalanul

Határtalanul beszámoló



Csengetési rend

1.óra 7:45  - 8:30
2.óra 8:45  - 9:30
3.óra 9:40  - 10:25
4.óra 10:35  - 11:20
5.óra 11:30  - 12:15
6.óra 12:20  - 13:05

Ebédfizetés

???

Nyári szünet


Már csak
van hátra a nyári szünetig!

Fogadóóra

Intézményünkben a következő fogadóóra

2022. ? ?. (?),

??.??-??.?? között lesz.


Copyright © 2012 Koszta József Általános Iskola. Minden jog fenntartva!
Webdesign: Szeri Tamás, redei.hu, Joomla template