Elektronikus napló

E-learning

KRESZ

Étkezés

Ki olvas minket

Oldalainkat 57 vendég böngészi
Címlap
Curie matematikaverseny területi döntőjének eredményei 2022/2023. PDF Nyomtatás E-mail
2023. március 07. kedd, 16:17

Területi döntő időpontja: 2023. február 3.

Helyszín: Szentesi Koszta József Általános Iskola, mint területközpont, kiváló tehetségpont.

Iskolánkban ez az egyik legnépszerűbb matematikaverseny. Az egyes fordulók országos irányítással, egységes feladatlapokkal és feltételekkel kerülnek a versenyzőkhöz.

A verseny menete: 3 levelező forduló, területi döntő és végül az országos döntő.

 

A három levelező forduló eredménye alapján kaptak behívást a versenyző diákok a területi döntőbe. A Szentesi Koszta József Általános Iskola másfél évtizede a verseny egyik területi központjaként működik.Körzetvezető pedagógusaink:

 

-              alsó tagozat: 3. évfolyam: Héjja Norbert, 4. évfolyam: Seres Katalin

-              felső tagozat: Borbás Edit.

Területi eredmények:

3. évfolyam:

1. helyezett: Dobos Diána Ildikó, felkészítő Szabó-Hankó Judit

2. helyezett: Kegyes Nimród,

3. helyezett: Vass Lili,

4. helyezett: Deák Edit, mindhárom diák esetében a felkészítő Gila László

 

4. évfolyam:

1. helyezett holt versenyben: Iván Nóra, felkészítő: Szabó-Hankó Judit és Máthé-Magyar Dominik, felkészítő: Balog-Dezső Orsolya

3. helyezett: Gila Zsombor és

7. helyezett: Lángi Nándor, felkészítő Szabó-Hankó Judit

 

5. évfolyam: (magas nevezett versenyző létszám miatt, két körzetként működött az évfolyam)

A körzetbe sorolás véletlenszerűen, sorszámhúzással történt.

1. körzet:

1. helyezett: Dékány Bence

3. helyezett: Mogyorósi Zalán

5. helyezett: holtversenyben Konkoly Linett és Sárközi Nóra

7. helyezett: holtversenyben Bikádi Fruzsina és Szilvási Zsanett

Valamennyi diák felkészítője Balogh Terézia.

2. körzet:

1. helyezett: Tar Gábor

2. helyezett: Héjja Albert

3. helyezett: Antalfi Dávid

5. helyezett: Horváth Márk

6. helyezett Michailovits Patrik Balázs

Valamennyi diák felkészítője Balogh Terézia.

 

6. évfolyam:

1. helyezett holtversenyben: Pakó Barnabás és Szabó Nimród

4. helyezett: Bozó Honorka

Mindhárom diák esetében a felkészítő Lucza László.

5. helyezett: Kőteleki Rajmund

7. helyezett: Ormai Dorka

Mindkét diák felkészítője Balogh Terézia.

 

7. évfolyam:

2. helyezett: Héjja Norbert

3. helyezett: Gila Balázs

6. helyezett: Balogh Árpád Balázs

Valamennyi diák felkészítője Borbás Edit.

 

8. évfolyam:

2. helyezett: Mészáros Milán

4. helyezett: Zhao Ziqian

Mindkét diák felkészítője Lucza László.

5. helyezett: Lantos Léna

6. helyezett: Kerekes Lilla

Mindkét diák felkészítője Balogh Terézia.

A körzeti első helyezés és a területi sorrend az országos felülbírálatig ideiglenes.

Az első helyezés nem jelent automatikus behívást az országos döntőbe.

 

A továbbiakban várjuk az országos felülbírálat kedvező hírét az országos döntőbe jutásról!

 

Köszönet a diákok felkészítő pedagógusainak és az őket támogató szülőknek!

A versenyt támogatta a Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központ, a Koszta Diákokért Alapítvány és a Szentesi Koszta József Általános Iskola alkalmazotti közössége.

 

A cikket összeállította: Balogh Terézia

 
IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

Adó 1%

Referenciák

 

 

 

 

Határtalanul!

Határtalanul!

Határtalanul! 2022

Határtalanul! 2023 7.a-b

Határtalanul! 2023 7.c

Határtalanul! 2024.7.a-b

Határtalanul! 2024. 7. c



Csengetési rend

1.óra 7:45 - 8:30
2.óra 8:45 - 9:30
3.óra 9:40 - 10:25
4.óra 10:35 - 11:20
5.óra 11:30 - 12:15
6.óra 12:20 - 13:05

Nyári szünet


Már csak
van hátra a nyári szünetig!

Fogadóóra

Intézményünkben a következő fogadóóra

2024. ??. ??

??:?? lesz.


Copyright © 2012 Szentesi Koszta József Általános Iskola.
Webdesign: redei.hu, Joomla template