Elektronikus napló

E-learning

KRESZ

Étkezés

Ki olvas minket

Oldalainkat 165 vendég böngészi
Címlap
Bendegúz NyelvÉSZ verseny vármegyei döntő PDF Nyomtatás E-mail
2024. február 12. hétfő, 11:10

Mentünk, írtunk, visszamegyünk….

                                           az országos döntőre!!!

Bendegúz Nyelvész verseny --  vármegyei döntős eredményeink!

 A Bendegúz Akadémia háromfordulós anyanyelvi versenye fejleszti a nyelvi készségeket, helyesírást, nyelvhelyességet, a szabályos, választékos és szép nyelvhasználatot.

 A vármegyei döntő a verseny második fordulója, ahová az iskolák legjobbjai juthattak be. A tanulók január 26-án délután mérhették össze tudásukat Szegeden.

Iskolánkat 32 tanuló képviselte, és nagyon sok szép eredménnyel tértek haza!!

Alsó tagozatból négy és felső tagozatból két diák is az országos döntőbe jutottmelyet Szegeden április 27-én fognak megrendezni!!

Külön szeretnénk nagy örömmel beszámolni arról, hogy számos évfolyamon  az első helyezéseket KOSZTÁSOK gyűjtötték be!!!

A legsikeresebb a 8. nívó csoport csapata volt, akik az  1-7. helyezést és még a

10. helyet is megszerezték iskolánknak!!!

         A kisebb nyelvészek közül a 2. a osztály az 1-3. helyet, a 3. a osztály pedig 1., 3. és 5. helyet is begyűjtötte!

             Íme a szuper eredmények:

      

 


 

Alsó tagozat

 

 

Felkészítő tanító

2. évfolyam

 

 

 

Deák Zalán 2. a

 1. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Siposné Vincze Andrea

Szerdahelyi Dóra 2.a

2. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Siposné Vincze Andrea

Dóczi Balázs  2.a

3. hely

 

Siposné Vincze Andrea

Molnár Eszter 2.b

7. hely

 

Friesz Nóra

Király Dorka Zamira 2.c

11.hely

 

Szilágyi Szilvia

3. évfolyam

 

 

 

Tar Dóra 3.a

1. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Oroszné Tihanyi Márta

Nagy Bence Bertalan 3.a

3. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Oroszné Tihanyi Márta

Ágoston Dorka 3.a

5. hely

 

Oroszné Tihanyi Márta

4. évfolyam

 

 

 

Hegedűs Dániel 4.a

10. hely

 

Olsákné Kóczán Gabriella

Szabó Lotti 4.c

11.

 

Gulyás Szilvia

Irsai Bence 4. b

12.

 

Tarr Piroska

Török Viktória 4.c

13.

 

Gulyás Szilvia

Doba Gergely 4. c

 

sajnos betegség miatt nem tudott részt venni

Gulyás Szilvia

 

 

Felső tagozat

 

 

Felkészítő tanár

5. évfolyam

 

 

 

Iván Nóra 5. b

7. hely

 

Tóthné Hlavács Mária

Varga Zorka 5. b

10. hely

 

Tóthné Hlavács Mária

6. évfolyam

 

 

 

Tar Gábor 6.b

1. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Deim Aliz

Bikádi Fruzsina 6.a

2. hely

 

Deim Aliz

Fazekas-Papp Petra 6.b

4. hely

 

Deim Aliz

Héjja Albert Sándor 6.b

6. hely

 

Deim Aliz

Antalfi Dávid 6. a

8. hely

 

Deim Aliz

Konkoly Linett 6.a

12. hely

 

Deim Aliz

 

 

 

 

7. évfolyam

 

 

 

Darabos Dorka 7.a

4. hely

 

Tóthné Hlavács Mária

Gyenes Adél 7.a

8. hely

 

Tóthné Hlavács Mária

Lángi Adrienn 7.a

9. hely

 

Tóthné Hlavács Mária

8. évfolyamon

 

 

 

Kegyes Dóra 8.c

1. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Deim Aliz

Szigeti Boglárka 8.c

2. hely

 

Deim Aliz

Pengő Netti 8.a

3. hely

 

Deim Aliz

Gila Balázs 8.a

4. hely

 

Deim Aliz

Orosz Máté 8.b

5. hely

 

Deim Aliz

Vincze Réka 8.c

6. hely

 

Deim Aliz

Balogh Árpád 8.b

7. hely

 

Deim Aliz

Mácsai Zalán 8.a

10. hely

 

Deim Aliz

Gratulálunk a versenyzőknek és köszönjük a felkészítő tanítók és tanárok munkáját!!!

 
IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

Adó 1%

Referenciák

 

 

 

 

Határtalanul!

Határtalanul!

Határtalanul! 2022

Határtalanul! 2023 7.a-b

Határtalanul! 2023 7.c

Határtalanul! 2024.7.a-b

Határtalanul! 2024. 7. c



Csengetési rend

1.óra 7:45 - 8:30
2.óra 8:45 - 9:30
3.óra 9:40 - 10:25
4.óra 10:35 - 11:20
5.óra 11:30 - 12:15
6.óra 12:20 - 13:05

Nyári szünet


Már csak
van hátra a nyári szünetig!

Fogadóóra

Intézményünkben a következő fogadóóra

2024. ??. ??

??:?? lesz.


Copyright © 2012 Szentesi Koszta József Általános Iskola.
Webdesign: redei.hu, Joomla template